Великдень 2024 наближається, і це час, коли всі господині активно шукають смачні рецепти паски та глазурі. У цій статті ви познайомитеся зі смачним рецептом глазурі на паску від відомого шеф-кухаря Ектора.

Великдень — час радості, відродження та святкування. Одним з найважливіших аспектів цього свята є традиційні страви, які готуються на честь цього дня. Однією з таких страв є паска, що є символом Великодня.

Відео дня

Паска — це традиційний великодній хліб, який готують в багатьох країнах. Паска може бути простою або містити різні добавки, такі як родзинки, цукати або горіхи. Суддя МастерШеф і кулінар Ектор Хіменес-Браво поділився швидким рецептом глазурі на паску. Цей рецепт вражає своєю простотою та містить всього лише два інгредієнти.

Якщо ви вже ознайомилися з рецептом Закарпатської паски чи з традиційною паскою на 10 жовтках, пропонуємо дізнатися, як готувати смачну глазур на ці паски.

Глазур на паску на згущеному молоці: рецепт

Інгредієнти:

  • згущене молоко — 130 г;
  • сухе молоко — 60 г.

Спосіб приготування:

  1. Готувати таку глазур дуже просто. Спочатку просійте сухе молоко у миску, а потім додайте згущене молоко. Ретельно вимішайте за допомогою вінчика.
  2. Коли інгредієнти ретельно змішаються, вони набудуть однорідної консистенції. Нанесіть готову глазур на паски та прикрасьте за вашим бажанням.

«Це дуже просто і швидко», — прокоментував Ектор.

Редактор: Альона Дука Читати далі