Співак Андрій Кравченко, якого називають новим Олегом Винником, відповів, чи готовий вступити до ЗСУ і піти на фронт.

Кравченко навчався на військовій кафедрі Інституту Тараса Шевченка та отримав звання молодшого лейтенанта в запасі, за фахом військовий психолог. В інтерв'ю Аліні Доротюк він заявив, що піде воювати, якщо отримає повістку.

Відео дня Читайте також:
Андрій Кравченко (Фото:instagram.com/andrii_kravch) «Я такого не очікував». Співак Андрій Кравченко зізнався, як ставиться до того, що його порівнюють з Олегом Винником

«Я стою на обліку. Я був у військкоматі на самому початку. Я був не в теробороні, а чергування були в селі в Кіровоградській області. Ми там чергували. Я проходив військову комісію. Зараз будемо оновлювати. Якщо буде потрібно на фронт, то я піду. Якщо я там буду потрібен. Але якщо дивитися об'єктивно, де я можу зробити більше на даному етапі? Або на фронті, як наприклад командир взводу. Чи на сцені, де я можу морально психологічно забезпечити мільйони людей? У мене військова професія — військовий психолог. Це морально-психологічне забезпечення. Військовий психолог може сісти і пограти на гітарі для своїх побратимів, і тим самим вони будуть забезпечені на півроку вперед. А може просто керувати штурмовою бригадою чи ротою. Я себе поки що військовим не бачу. Дійсно, якщо йти з автоматом захищати… якщо дивитися об'єктивно. Думаю, що можу тут більше зробити. Але якщо потрібно буде, то піду», — заявив він.

Андрій Кравченко закінчив школу мистецтв, потім Інститут культури, п’ять років був солістом фольклорного ансамблю. Він п’ять років працював в ансамблі пісні і танцю Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, у 2023 році Павло Зібров та Андрій Кравченко представили кліп на дуетну пісню — хіт поета Андрія Демиденка та композитора Олександра Морозова Душі криниця.

Редактор: Вероніка Шмітт Читати далі