Православні та греко-католики в Україні 5 травня відзначатимуть Великдень, або Воскресіння Христове. NV пропонує стежити наживо за богослужіннями з нагоди одного з найбільших релігійних свят.

Через повномасштабне вторгнення РФ в усіх регіонах, крім Закарпатської області, діє комендантська година, тому вільний доступ вірян до храмів обмежений. Православна церква України та Українська греко-католицька церква рекомендують стежити за урочистими великодніми богослужіннями по ТБ або в соціальних мережах.

Відео дня Читайте також: Правила та обмеження на Великдень 2024: комендантська година, графік руху громадського транспорту до кладовищ

Богослужіння Православної церкви України з нагоди свята Світлого Христового Воскресіння транслюватиметься з Михайлівського Золотоверхого собору на телеканалі Суспільне. Культура починаючи з 23:00 у суботу, 4 травня.

https://www.youtube.com/watch?v=G0rLmCKhjV8

Після опівночі трансляція йтиме на Українському радіо та Радіо Культура.

Святкову літургію 5 травня з Успенського собору Києво-Печерської лаври можна буде подивитися на ресурсах ПЦУ в YouTube та Facebook та на Facebook-сторінці митрополита Київського Епіфанія.

Великодні богослужіння Української греко-католицької церкви у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві будуть транслюватися на каналі Суспільне. Культура з 07:00 у неділю, 5 травня. Також пасхальну утреню, літургію та освячення пасок покаже YouTube-канал Живе телебачення. Очолить службу глава УГКЦ Святослав.

https://www.youtube.com/watch?v=CNnng1okwTk

Українське радіо та Радіо Культура транслюватимуть богослужіння УГКЦ з 08:30 5 травня.

Редактор: Микола Піддубний Читати далі