Porsche має мережу дилерських центрів по всій Україні. У деяких випадках вигода при купівлі запчастин і обслуговуванні становить до 40%. Чому ж деякі власники досі їздять по «гаражних» сервісах?

Україна — дивовижна країна.

Мільйони українців знаходять можливість донатити на армію, але продовжують економити на офіційних стрімінгах і дивляться серіали з настирливою рекламою нелегальних казино. А деякі українці йдуть ще далі.

Відео дня

Наприклад, знайшовши кошти, причому чималі, на купівлю авто легендарного бренду Porsche, вони нишпорять у пошуках неофіційного сервісу подешевше для його обслуговування.

Зрозуміло, сторонні СТО беруть менше за свої послуги, оскільки у них немає потреби навчати кваліфікований персонал. Або закупати дороге обладнання та спецінструмент, які необхідні для правильного обслуговування преміального високотехнологічного авто.

https://www.youtube.com/watch?v=bEdykK52xDo

І звісно ж, запчастини у «гаражних» сервісів коштують дешевше, адже вони не гребують замість оригінальних деталей Porsche ставити «те, що підходить».

Але тільки офіційний сервіс дійсно знає особливості автомобілів Porsche, які є найскладнішими інженерними «організмами», і володіє доступом до оригінальних запчастин з відповідним терміном служби.

Незалежно від того, купили ви свій Porsche новим або з пробігом, «піратське» обслуговування заощадить вам гроші тільки в короткостроковій перспективі. Надалі воно призведе до численних проблем і скорочення терміну експлуатації аж ніяк не дешевого преміального автомобіля.

Та й їздити на легендарному Porsche, в якому стукає неоригінальна підвіска і скриплять неоригінальні гальма, це дуже дивно.

Porsche Фото: Porsche

Давайте спробуємо зламати цей менталітет.

Причому, на відміну від ситуації з піратськими відео, обійдемося без моралізаторства.

У рішенні обслуговувати ваш Porsche на офіційному сервісі в дилерському центрі немає жодної емоційної складової.

Тільки чиста логіка.
Не вірите?
Дивіться самі.

Porsche Фото: Porsche

Причина № 1 — оригінальні запчастини

Одна з головних особливостей «економії» на неофіційних СТО — це широке використання неоригінальних запчастин. Особливо, коли йдеться про вживані авто з пробігом.

«Воно підходить», — впевнено кажуть майстри, на око підбираючи до вашого Porsche деталі від інших брендів.

Складна конструкція автомобілів Porsche не передбачає такого грубого і неосвіченого втручання.

Неоригінальні запчастини в ходовій призводять до появи сторонніх шумів та іншої поведінки авто на дорозі (розгойдування, крени в поворотах).

«Китайські» гальмівні колодки і диски можуть змусити ваш Porsche видавати «тролейбусні» звуки під час гальмування, а то й зовсім поставити під загрозу вашу безпеку під час динамічної їзди.

Погодьтеся, нерозумно купити дорогий спортивний німецький автомобіль, а потім боятися зайвий раз прискоритися на ньому через невпевненість у його поведінці?

Оригінальні запчастини не можна замінити чимось схожим просто так, очікуючи, що вони працюватимуть так само ефективно і служитимуть так само довго. Не дарма Porsche дає два роки гарантії на оригінальні запчастини.

Porsche Фото: Porsche

Причина № 2 — кваліфікований персонал

Коли ви приїжджаєте в «гаражний» сервіс, то ваш Porsche опиняється в одній черзі на ремонт з авто безлічі інших брендів.

Вітчизняні умільці, більшість з яких навіть не зареєстровані як ФОПи і не мають жодної сертифікації, відважно беруться за ремонт автомобілів будь-якого ступеня складності.

Непоодинокі випадки, коли найскладніші операції на кшталт капітального ремонту мотора здійснюються за інструкцією на YouTube. Знятої, до речі, на іншому гаражному сервісі іншим безстрашним «спецом».

Автомобілі Porsche являють собою занадто складні конструкції, щоб йти на такий ризик.

Porsche Фото: Porsche

Співробітники офіційних сервісів проходять спеціальне навчання і щорічну сертифікацію. Їхня експертність визначається спеціальними рівнями. І з кожним авто на офіційному сервісі працює фахівець, який володіє кваліфікацією, яка потрібна для конкретного ремонту.

Всі вони роками працюють виключно з автомобілям Porsche і досконально знають особливості кожної конкретної моделі, кожного кузова, двигуна і т.д.

До того ж, ви завжди можете заздалегідь записатися на ремонт і прорахувати вартість майбутнього ТО свого Porsche онлайн.

У всіх сервісних центрах Porsche, як в Україні, так і за її межами, використовуються однакові стандарти обслуговування. Власник авто може поїхати з Києва у відрядження, наприклад, до Львова, і записатися на ТО до місцевого дилера. Обслуговування буде на тому ж рівні і строго за протоколами виробника.

Porsche Фото: Porsche

Причина № 3 — старі авто отримують таке ж ставлення, як нові

Багато власників досі переконані, що офіційні сервіси існують тільки для нових авто. І тільки на період гарантії.

Це не так.

Сервіси в дилерських центрах Porsche приймають на обслуговування не тільки авто, офіційно куплені в Україні, а й і пригнані з-за кордону. І вік тут не має жодного значення.

До того ж, офіційні сервіси мають доступ до глобальної бази даних Porsche. Це дає їм змогу бачити повну історію конкретного автомобіля в деталях (поломки, пройдені ТО тощо).

Незалежно від того, з якої країни прибув ваш Porsche, майстри офіційного дилерського сервісу в Україні будуть чітко розуміти його пробіг, стан та історію попередніх ремонтів. Що дозволить їм «підхопити» обслуговування з потрібного місця.

Крім того, Porsche періодично «балує» клієнтів «смачними» пропозиціями.

Наприклад, зараз власники Cayenne першого покоління можуть заощадити до 40% на запчастинах та обслуговуванні своїх авто. Йдеться про авто 2003−2010 рр. випуску. Тобто навіть будучи власником автомобіля з пристойним віком, ви можете вигідно обслуговувати його у дилера.

Діє і спеціальна програма лояльності згідно з якою власники отримають «комплімент» від бренду у вигляді подарунку з колекції Porsche Lifestyle.

Porsche Фото: Porsche

Причина № 4 — щоб софт не глючив

Сучасні автомобілі Porsche — як із ДВЗ, так і електричні моделі — є, по суті, гаджетами на колесах.

Програмне забезпечення багато в чому визначає те, як функціонує авто. Це стосується роботи двигуна, АКПП, повного приводу, клімат-контролю, мультимедійної системи.

Виробник безперервно веде роботу над поліпшенням та оптимізацією цього програмного забезпечення. Зокрема й виправляє помилки, які періодично неминуче виникають у розробці таких складних продуктів. І робить це безкоштовно, виконуючи програми з модернізації.

Як і у випадку з вашим «айфоном», ваш Porsche потребує регулярного оновлення ліцензійного софту. І це стосується, як авто, які були куплені в Україні офіційно, так і машин із вторинного ринку, пригнаних з-за кордону тощо.

«Гаражні» сервіси не мають доступу до офіційного програмного забезпечення і не можуть своєчасно оновлювати ваш Porsche.

Porsche Фото: Porsche

Причина № 5 — преміальний рівень обслуговування

Купуючи преміальне авто, ви, напевно, хочете додати преміальності та комфорту до свого способу життя.

У цю картину не дуже вписується розпивання розчинної кави з паперових стаканчиків у гаражному кооперативі, поки місцеві «майстри» підбирають неоригінальні запчастини подешевше для вашого Porsche.

Звертаючись до офіційного сервісу дилерського центру Porsche, ви отримуєте преміальне обслуговування. Тут є лаунж-зона, в якій можна з комфортом провести час, поки ваше авто проходить ТО, і навіть окремі кімнати для проведення ділових зустрічей. Тут також є смачна їжа, телевізор і навіть можливість спробувати новинки модельного ряду на тест-драйві.

Більше того, оскільки власники преміальних авто часто дуже зайняті люди, дилерські центри Porsche пропонують унікальну послугу. Співробітник центру може приїхати до вас у зручний час і забрати ваше авто для проведення ТО або ремонтних робіт. У деяких випадках ви можете отримати підмінне авто на період робіт.

Porsche Фото: Porsche

У сухому залишку

Незалежно від того, купували ви свій Porsche новим чи з пробігом, в Україні чи привезли з-за кордону, обслуговувати його краще в офіційному дилерському сервісі.

Лише там кваліфіковані майстри, використовуючи спеціальне обладнання та оригінальні запчастини, здійснять технічне обслуговування та ремонт так, як на це насправді заслуговує ваш Porsche.

Читати далі