Україна вдячна за допомогу, але її внесок у безпеку теж заслуговує на подяку – Зеленський

Україна вдячна кожній країні, яка їй допомагала, але її внесок у спільну безпеку також заслуговує на подяку, сказав у середу президент України Володимир Зеленський, під час виступу в Ужгороді на конференції українських послів за кордоном.

"Україна вміє бути вдячна і вдячна кожній країні, абсолютно всім людям, кожному народу, які нам допомагали. Але і наш внесок у спільну безпеку заслуговує на подяку", — сказав він. .

За його словами, "зупинити Росію у відновленні імперії – це врятувати свободу народів, які перебувають у зоні доступу для російських військових колон. Російська військова міць, яка була знищена українцями, вже не вбиватиме в Європі, Азії чи десь на інших континентах світу".

Зеленський зазначив, що "в наступні місяці в різних країнах відбудуться вибори, що створює певну складну кон'юнктуру. Нам потрібно розуміння, яке долає будь-яку таку політичну внутрішню кон'юнктуру".

"Як посли України ви повинні охолоджувати емоції, коли вони надто сильно вирують у політиці сусідів. Охолоджувати, але не бути німими", — наголосив він.