Український режисер і письменник Олег Сенцов, який служить у ЗСУ і є командиром штурмової роти 47 ОМБР, показав нове фото з фронту. Він повідомив, що разом із побратимами тримає оборону в Часовому Яру, де тривають штурми окупантів.

На знімку Сенцов посміхається на тлі розбитого будинку.

«Тримаємо Часік», — написав український захисник.

https://www.facebook.com/oleg.sentsov/posts/pfbid03pWReNrH1MqKzd49hodmbueXRJhtGNwyEbGzP4FUTn5fcmqL3LEUNBTjErSbsCJil?locale=ru_RU

Ситуація на Східному фронті

Моніторинговий портал DeepState 13 квітня повідомляв, що росіяни окупували село Богданівка та просунулися біля Часового Яру. У Міноборони водночас спростували повідомлення про окупацію Богданівки.

Відео дня

14 квітня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що вище військове керівництво Росії поставило задачу своїм солдатам захопити Часів Яр на Донеччині до 9 травня.

23 квітня речник ОСУВ Хортиця Назар Волошин зазначив, що окупанти намагаються закріпитися в південній частині Очеретиного, але більшість селища контролюють Сили оборони.

Як зауважили в ISW, росіяни встановили в Очеретиному прапор РФ, але повністю населений пункт не захопили.

28 квітня Сирський заявив, що ситуація на фронті загострилась і подекуди росіяни мають тактичні успіхи. За його словами, найскладніша ситуація нині на Покровському та Курахівському напрямках, де Сили оборони відійшли на захід від Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки.

Читайте також: У Генштабі Естонії розповіли, чи зможуть росіяни захопити Часів Яр до 9 травня Редактор: Вероніка Шмітт Читати далі