Порошенко про європейське турне Зеленського: Робимо максимум, щоб забезпечити успішний наступ ЗСУ

Лідер партії "Європейська солідарність", народний депутат, п'ятий президент України (2014-2019) Петро Порошенко в ефірі британського телеканалу Sky News наголосив, що українці згуртовані навколо довгоочікуваного наступу Збройних сил України, повідомляється на сайті політсили в понеділок.

На запитання, як він оцінює результати європейського турне президента України Володимира Зеленського, Порошенко відповів: "кожен українець, від солдата до президента Зеленського, і я як п’ятий президент — робимо максимум, щоб забезпечити наступальну операцію, яка має розпочатися найближчим часом".

"У президента Зеленського є мандат від українського народу на перемогу. І ми безумовно розраховуємо на Велику Британію, тому що ви надаєте нам велику допомогу і підтримку. Ваша ракета Storm Shadow уже має дуже позитивне застосування на полі бою", — сказав політик.

Він подякував британській стороні "за лідерство і за позитивний приклад інших народів". "За мною стоять вантажівки, артилерійські вантажівки, які купив мій благодійний фонд — це мільйони фунтів моїх грошей спільно із грошима волонтерів. Ці вантажівки доставляються з Великої Британії. Загалом це понад 300 вантажівок разом із тягачами, а також генератори, системи радіоелектронної боротьби та багато-багато іншого, що було доставлено з Великої Британії безпосередньо українським військам, підвищуючи ефективність наступальної операції", — сказав політик.

"Також я хочу звернути увагу на саміт G7 в Японії. Ми розраховуємо в результаті цього саміту G7 на нові рішення щодо постачання сучасних військових технологій, у тому числі реактивних винищувачів і ракет великої дальності. Країни-члени G7 мають наслідувати британський приклад. Зокрема має бути спільне рішення про наше майбутнє членство в НАТО, яке має бути прийняте на цьогорічному саміті у Вільнюсі", — сказав Порошенко.