Якщо раніше російські загарбники скиглили через відсутність нормального озброєння і боєприпасів, то зараз не можуть домогтися від командування навіть підвезення питної або хоча б технічної води.

Читайте також: У РФ заявили, що українські діти «різали» їхніх військових у Маріуполі — відео

Відео з їхніми скаргами з цього приводу опублікував у себе у Telegram-каналі український журналіст Юрій Бутусов.

Як видно на оприлюднених кадрах, окупантам, які знемагають від спраги в районі населеного пункту Терни на Харківському напрямку, доводиться пити воду, яку вони набирають просто з калюж.

Відео дня Читайте також:
У окупантів не виявилося навіть простих автоматів (Фото:Скриншот відео PulseOfUkraine/X) Окупант намагався видати гілку за автомат, погрожуючи «підстрелити» нею дрон ЗСУ — відео

При цьому будь-яких засобів фільтрації для її очищення у них теж немає.

«Військовослужбовці „другої армії світу“ первісними методами добувають питну воду на фронті. Підвозу немає, командири ставляться до солдатів як до витратного матеріалу, а тим залишається мовчати і задовольнятися водою з брудних калюж і конденсату», — зазначив Бутусов.

А ось їхні товариші по службі, які вирішили здатися у полон, отримують не тільки воду, їжу і відносно комфортні умови утримання в українських СІЗО, а й можливість перший раз у житті помацати та навіть понюхати справжні американські долари.

Редактор: Олег Кононенко Читати далі