Президент країни-агресора Володимир Путін своїм указом передав російських «дочок» Ariston і Bosch у тимчасове управління компанії групи Газпром — АТ Газпром побутові системи.

Як повідомляє російський Интерфакс, указ підписав Путін 26 квітня 2024 року. Водночас, згідно з прес-релізом Європейської служби зовнішніх дій, влада Євросоюзу не вважає такими, що відповідають міжнародному праву, заходи влади Росії щодо російських дочірніх компаній Ariston і Bosch і закликає відмовитися від цього кроку.

Відео дня Читайте також: Петро Чернишов Петро Чернишов Гра в шахи з бандитами. Що сталося з Danone і Carlsberg у Росії

«Європейський союз закликає Росію переглянути ці заходи і шукати прийнятні рішення з європейськими компаніями, яких вони торкнулися», — йдеться в документі, водночас окремо наголошується, що Росія підтвердила тим самим свій статус «непередбачуваного гравця» і в економічній сфері

Раніше повідомлялося, що після фактичної націоналізації російську Danone очолив племінник Рамзана Кадирова — Якуб Закрієв.

21 березня 2024 року стало відомо про те, що Danone «допомогли» продати російські активи в шість разів дешевше.

24 квітня 2024 року стало відомо про те, що російська урядова комісія з продажу іноземних активів схвалила угоду для німецького будинку моди Hugo Boss.

Редактор: Олена Коваленко Читати далі