Автор: Кіра Борисіхіна

Шемрок, так назвали новонароджену, вразила всіх незвичайним відтінком шерсті. Вона з’явилася на світ у розпліднику Golden Treasures у Пенсаколі, штат Флорида, США.

Читайте також:
Дослідники з Університету штату Каліфорнія, Лос-Анджелес, провели комплексне дослідження структури носа собак (Фото:pexels) Учені з’ясували, чому в деяких собак нюх кращий, ніж в інших. І справа зовсім не в породі

Керол ДеБрулер, заводчик і співвласниця розплідника, поділилася цією оригінальною новиною в соціальних мережах майже відразу після народження цуценят золотистого ретривера.

Відео дня

Шемрок народилася 3 березня. Вона явно відрізнялася від своїх братів і сестер із виводку, оскільки шерсть цуценяти мала дивний зелений відтінок. Хоча таке явище здається незвичним, воно зумовлене жовчним пігментом білівердином, який може забарвити цуценят у зелений колір ще в утробі матері.

Шемрок — далеко не перша, хто народився із зеленою шерстю. Це часом трапляється, але з часом такі собаки змінюють колір на більш звичний.

Читайте також:
Коти чи собаки — хто корисніший для здоров’я господаря (Фото:Pixabay) Хто корисніший для здоров’я — коти чи собаки?

«Вона має дивний вигляд, але при цьому здорова і щаслива», — підтвердила ДеБрулер в інтерв'ю USA Today. Згідно з експертами, стан здоров’я Шемрок не викликає жодних побоювань, і незабаром її зелене хутро має змінитися на звичайне для породи кремове.

На відео, опублікованому на сторінці розплідника в TikTok, видно, що зелений відтінок шерстки Шемрок досить добре виражений і стає ще яскравішим, якщо її намочити.

@living_the_golden_life Shamrock is eight weeks now…and a beauty!!! The green tint is very light and shows mostly if her fur gets wet! She is healthy and fiesty! What a sweet doggo!!! #fyp #goldenretriever #pets #fypシ #petsoftiktok #green #puppylove #shamrock #swing #playtime ♬ original sound — Honeydew the Dachshund

Читати далі