Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на відео бійки біля Одеського військкомату. Він вважає, що подібні дії працівників ТЦК дискредитують воїнів на фронті.

У своєму Telegram-каналі він уточнив, що тримає цей інцидент на особистому контролі і відправив листи до ДБР, Військової служби правопорядку, поліції та МВС із вимогою надати правову оцінку діям учасників конфлікту.

Відео дня

Лубінець також додав, що він знає і про інші подібні випадки. Він закликав працівників ТЦК і СП дотримуватися норм законодавства України, назвавши неприпустимим те, що зображено на відео з Одеси.

«Дії, які мали місце в Одеському ТЦК і СП, точно не надають авторитету жодній зі сторін конфлікту, а навіть навпаки — дискредитують тих, хто зараз на передовій бореться за життя для нашої країни і людей», — сказав Лубінець.

Читайте також:
ЗСУ (Фото:Оперативне командування Південь/Operational Command South via Facebook) Смерть чоловіка після візиту до ТЦК на Житомирщині: у військкоматі розповіли нові подробиці

На його думку, російські Telegram-канали використовують подібні відео для поширення своїх пропагандистських наративів.

11 червня біля одного з ТЦК Одеси сталася бійка між співробітниками швидкої та військовими. Військкомат заявив, що разом із правоохоронцями проводять «невідкладні заходи щодо встановлення детальних обставин подій».

За даними із соцмереж, із ТЦК нібито не випускали водія швидкої, який прийшов оновити дані. Чоловікові, ймовірно, стало зле у військкоматі і йому викликами медиків.

За фактом конфлікту між працівниками швидкої та ТЦК військова прокуратура почала розслідування за статтею «хуліганство».

Редактор: Євгеній Василенко Читати далі