Народна артистка України Марія Бурмака поділилася враженнями після перегляду фрагмента другої репетиції номера Alyona Alyona і Jerry Heil на сцені в Мальме, де цього року проходить конкурс Євробачення.

Читайте також: Рвана сукня, кольчуга, лати. Alyona Alyona і Jerry Heil розповіли про символізм своїх костюмів на Євробаченні 2024

Співачка зазначила, що під час перегляду в неї «комок став у горлі». Бурмака також прокоментував символізм у постановці українського дуету. Як відомо, режисеркою-постановницею номера стала Таню Муіньо.

Відео дня

«Jerry Heil і alyona alyona — це просто вражаюче. І пісня, і виконання, і постановка Тані Муіньо. Особливо в порівнянні з усіма іншими піснями. Я коли дивилась аж комок став в горлі. Це як кожен з нас, з бронею на плечах і на серці все одно іде під вибухами. Чи зрозуміють європейці, що це не салюти, а це ракети, невідомо. Але це розуміє кожен з нас, як це, жити перед велетенською смертоносною махиною. Коли майже в кожного є близькі, які життям своїм стримують цей молох. Це пісня не про мати Терезу і Діву Марію. Це пісня про те, що добро перемагає зло, що є хтось у світі, хто стримує криваву навалу. А щодо пісні — це концентрація сили, болю і надії. Які всьому світові покажуть двоє наших дівчат. Побачимо чи зрозуміють!», — написала Бурмака.

Після другої репетиції на сцені в Мальме в Alyona Alyona і Jerry Heil зросли шанси на перемогу. Українські артистки вже посідають не четверте місце в рейтингу букмекерів щодо переможця музичного конкурсу, а третє. Імовірність їхньої перемоги оцінюють у 14% (було 10%).

Alyona Alyona і Jerry Heil виступлять у першому півфіналі Євробачення 2024. У міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2024 візьмуть участь 37 країн. Перший півфінал відбудеться 7 травня. У півфіналі візьмуть участь п’ятнадцять країн. Другий півфінал відбудеться 9 травня і в ньому виступлять шістнадцять країн. Фінал конкурсу відбудеться 11 травня за участю 26 країн: по 10 країн з кожного півфіналу, країни Великої п’ятірки (Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія, Італія та Франція) і країна-господиня — Швеція.

Читайте також: Як Kalush Orchestra. Alyona Alyona і Jerry Heil продадуть нагороду у разі перемоги на Євробаченні 2024, щоб допомогти Україні Редактор: Оксана Ткаченко Читати далі