Тиждень розпочався з комфортної сухої погоди скрізь, крім кількох областей. Схожі погодні умови триватимуть до його закінчення, але на Великдень у деяких областях похолодає.

У першій половині тижня, за прогнозом синоптиків, погода по всій Україні перебуватиме під впливом антициклону, який дозволить більшості регіонам перепочити від опадів і насолодитися теплою погодою. Винятком стануть південний схід та Крим, вони будуть під впливом атмосферного фронту з дощами та поривчастим вітром.

Відео дня

З п’ятого травня, якраз на Великдень, холодна повітряна маса з Баренцового моря знизить денну температуру повітря в країні на 5−7 градусів, а вночі та у ранковий час у північних областях та на Поліссі очікуються заморозки на поверхні ґрунту, а подекуди й у повітрі.

У понеділок, 29 квітня, у східних областях місцями очікуються дощі, на решті територій країни без опадів. Вітер північно-східний, у західній частині південно-східний, 7 — 12 м/с, вдень місцями пориви, 15 — 17 м/с. Нічна температура повітря +7+12 градусів, денна +17+22 градуси.

У вівторок, 30 квітня, в країні малохмарно, без опадів, лише у Криму та на крайньому південному сході можливі дощі. Вітер північно-східний, у західній частині південно-східний, 7 — 12 м/с, вдень місцями пориви, 15 — 17 м/с. Нічна температура повітря +6+11 градусів, денна +18+23 градуси.

У середу, 1 травня, на Приазов'ї, в Криму та в Одеській області дощова погода, на решті територій без опадів. Вітер східної чверті, 5 — 10 м/с, у південній половині місцями пориви, 15 — 20 м/с. Нічна температура повітря +7+12 градусів, денна +19+24 градуси.

Читайте також:
Погода на Вербну неділю та Великдень (Фото:HelgaKa / pixabay) «Температура крокує до тепла». Синоптикиня повідомила, яка погода буде на Вербну неділю та на Великдень

У четвер, 2 травня, дощова та хмарна погода пануватиме у південній частині країни, вдень короткочасні дощі пройдуть на Півночі Лівобережжя, місцями з грозами. Вітер переважно північно-східний, 5 — 10 м/с. Нічна температура повітря +8+13 градусів, денна +20+25 градусів, на півдні +14+19 градусів.

У п’ятницю, 3 травня, у центральних та південних областях пройдуть дощі, вдень місцями грози. На решті територій країни без істотних опадів. Вітер північно-східний, 5 — 10 м/с. Нічна температура повітря +8+13 градусів, денна +19+24 градусів.

У суботу, 4 травня, у більшості областей країни очікується нестійка погода з короткочасними дощами та грозами. Вітер північний, 3 — 8 м/с, при грозах поривчастий. Нічна температура повітря +8+13 градусів, денна +18+23 градуси.

У неділю, 5 травня, у центральних, південних та східних областях очікуються короткочасні дощі, місцями з грозами. У північних та західних регіонах без істотних опадів. Вітер північної чверті, 7 — 12 м/с. Нічна температура повітря +6+11 градусів, у північних областях місцями заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі 0…-3 градуси, денна +13+18 градусів, на Закарпатті та півдні Одещини до +22 градусів.

Редактор: Юлія Сурікова-Ганська Читати далі