Головний чиновник із відновлення не може відвідати велику міжнародну конференцію через особисте розпорядження прем'єра.

Як повідомляє Bloomberg, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заблокував присутність глави агентства реконструкції Мустафи Найєма на щорічній конференції з відновлення України, яка проходитиме в Берліні 11−12 червня.

Відео дня Читайте також: Мустафа Найєм Мустафа Найєм Як вплинула війна на статки російських мільярдерів

Конференція покликана мобілізувати міжнародну підтримку відновлення країни після руйнування внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Очікується, що президент України Володимир Зеленський відкриє захід разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцем і президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Однак Державне агентство розвитку інфраструктури та реконструкції не буде представлено. Про це, як йдеться в матеріалі, повідомив в електронному листі голова агентства Мустафа Найєм.

«Прем'єр-міністр особисто відхилив моє прохання про відрядження до Берліна без пояснення причин», — повідомив Найєм. Як йдеться в матеріалі, канцелярія прем'єр-міністра не відповіла на запит щодо коментаря в неробочий час.

Найєм планував взяти участь у дискусіях, а також у зустрічі, організованій PricewaterhouseCoopers LLP з більш ніж 100 німецькими компаніями, щоб обговорити перспективи відновлення України, проблеми та прозорість.

У розпорядженні редакції NV Бізнес опинилася фотокопія розпорядження про відмову Найєму у відрядженні до Берліна, підписаного Шмигалем.

Джерело NV Фото: Джерело NV Редактор: Олена Коваленко Читати далі