Працювала на окупантів під час захоплення міста на Харківщині: ексспівробітниці ЦНАПу оголосили підозру, – ФОТО

Date:

На Харківщині заочно повідомили про підозру мешканці Ізюмщини у колабораційній діяльності.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Працювала на окупантів під час захоплення міста на Харківщині: ексспівробітниці ЦНАПу оголосили підозру, - ФОТО, фото-1

Під час захоплення російською армією м. Ізюм місцева мешканка добровільно погодилась працювати на ворога.

До повномасштабного вторгнення рф на територію України вона працювала адміністратором управління у «Центрі надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

На початку червня 2022 року жінка «обійняла» посаду «начальника ліцензійно-дозвільного відділу тимчасової цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області».

Свої обовʼязки колаборантка виконувала до початку вересня 2022 року. Нині вона переховується від слідства, вирішується питання щодо оголошення її у розшук.

Та наразі Ізюмська окружна прокуратура Харківської області заочно повідомила про підозру 33-річній жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Без одного документа загранпаспорт не выдадут: важные изменения для украинцев

В Украине вступили в силу обновленные правила оформления закордонных...

Трамп відклав зустріч із Сі Цзіньпіном до завершення війни в Ірані – Politico

Адміністрація президента США Дональда Трампа повідомила іноземним чиновникам та...

Єврокомісія закликає країни ЄС не зволікати з наповненням газосховищ через війну в Ірані – FT

Європейська комісія закликала держави-члени знизити цільові показники зберігання газу...

Рецензия на фильм “Проект ‘Аве Мария'” / Project Hail Mary

Экранизация романа Энди Вейера, автора «Марсианина», с Райаном Гослингом...