У селі Зарічне що на Рівненщині місцеві мешканці регулярно підгодовують оленя Бориса, який ходить вулицями.

Про це розповіло Суспільне Рівне.

Шість років тому інженер з охорони і захисту лісу Руслан Христюк купив оленя на Волині аби займатися розведенням тварин. Чоловік розповів, що Борис любить фрукти та овочі, закрема: яблука, банани, грушки та буряки.

Відео дня

«Наша улюблена тварина Зарічного, наша зірка, який ходить по Зарічному як у себе вдома. Ми кожен день бачимо його. Тут по нашій території туди-сюди ходить. Там лежить, у нього улюблене місце», — поділилася місцева мешканка Валентина Смоляк.

Суспільне Рівне/Руслан Христюк Фото: Суспільне Рівне/Руслан Христюк Суспільне Рівне Фото: Суспільне Рівне

Голова Зарічненської селищної територіальної громади Богдан Квачук розповів, що Зарічне знають в Україні і за її межами саме завдяки Борису.

Суспільне Рівне/Жанна Бабич Фото: Суспільне Рівне/Жанна Бабич Суспільне Рівне/Руслан Христюк Фото: Суспільне Рівне/Руслан Христюк

«Звичайно, закиди є. Квіточку потоптав, зломив, можливо десь туйку хотів спробувати на смак, чи якесь молоденьке деревце. Коли були ці скарги, я сам особисто заходжу і кажу „Наскільки грошей він вам з'їв, скажіть, яка сума, я їх від себе вам погашу і все“ і на тому скарги зникають», — зазначив Квачук.

Редактор: Каріна Пасічник Читати далі