У Берліні автомобіль в'їхав у натовп під час ЛГБТ-параду, є загиблий і постраждалі

Date:

У Берліні під час ЛГБТ-параду Christopher Street Day автомобіль в'їхав у натовп людей. За даними поліції та Bild, загинула 1 людина, ще 14 дістали поранення, пише УНН.

Деталі

Інцидент стався ввечері суботи поблизу парку Тіргартен. Поліція Берліна повідомила, що автомобіль збив кількох людей, після чого на місце прибули численні поліцейські та рятувальники. Правоохоронці розпочали інтенсивний пошук підозрюваних.

На Прикарпатті п’яний водій в’їхав у літній майданчик АЗС, серед травмованих – двоє неповнолітніх21.06.26, 17:45 • 3549 переглядiв

За інформацією Bild, у натовп приблизно о 22:00 врізався білий фургон. Після цього організатори Christopher Street Day достроково припинили проведення заходу.

Організатори звернулися до учасників із проханням залишити територію проведення параду та розходитися по домівках.

Офіційні причини інциденту наразі не повідомляються. Поліція продовжує розслідування обставин наїзду.

У Лондоні чоловік в'їхав у натовп, п'ятеро людей поранено28.06.26, 01:05 • 6377 переглядiв

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Оккупанты ударили по Дергачам и Слатину: трое раненых, город остался без света

Сегодня утром россияне атаковали Дергачи и Слатино, три человека...

В Румынии определили, что недавно сбитый дрон был российским “Шахедом”

После попытки сбить БПЛА ракета от итальянских пилотов образовала...