Трамп скликав термінову нараду через загрозу війни з Іраном – ЗМІ

Date:

Президент США Дональд Трамп скликав термінове засідання у ситуаційній кімнаті Білого дому через загрозу відновлення війни з Іраном вже за кілька днів. Про це повідомляє Axios із посиланням на двох неназваних офіційних осіб США, інформує УНН.

Деталі

Зазначається, що вранці 18 квітня Трамп зібрав ключових посадовців у Білому домі. Серед присутніх, зокрема, були віцепрезидент США Джей Ді Венс, держсекретар Марко Рубіо, міністр фінансів Скотт Бессент та міністр війни Піт Гегсет.

Ситуація з Іраном перебуває на критичній точці, очікується, що припинення вогню закінчиться через три дні, а остаточна дата нової зустрічі між переговірниками США та Ірану ще не визначена

– йдеться у статті.

Видання вказує, що попри ескалацію в протоці, сторонам вдалося досягти певного прогресу в питаннях іранської ядерної програми, зокрема щодо запасів збагаченого урану. Наразі Тегеран розглядає нові пропозиції США, передані через посередництво Пакистану.

Контекст

Влада Ірану оголосила про повторне закриття Ормузької протоки і звинуватила Сполучені Штати у "порушенні домовленостей". Водночас у Перській затоці у суботу, 18 квітня, кілька нафтових танкерів розвернулися після того, як спробували пройти через Ормузьку протоку.

За інформацією Wall Street Journal, американські військові готуються до висадки на пов'язані з Іраном нафтові танкери та захоплення комерційних суден у міжнародних водах найближчими днями.

Закриття Іраном Ормузької протоки 18 квітня – щонайменше, два кораблі були обстріляні18.04.26, 15:21 • 3196 переглядiв

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Стрельба, захват заложников в Киеве: террорист связан с РФ, – паблики

В Киеве завершили спецоперацию и ликвидировали террориста, устроившего стрельбу...

Украинцам дали 30 дней: кто рискует потерять летнюю субсидию

С 1 мая 2026 года в Украине начнется автоматический...

Война в Иране может ударили по авиакомпаниям Европы уже в мае

Что ждет авиакомпании Европы из-за блокады Ормузского пролива? Дефицит...