Перша ракетка України у двох сетах перемогла «нейтральну» росіянку Анну Калінську на турнірі WTA 1000 у Римі.

Обидві партії у поєдинку третього кола завершились з однаковим рахунком — 6:3, 6:3. У першому сеті Світоліній для перемоги вистачило одного брейку, у другому вона тричі взяла подачу суперниці.

Відео дня

Загалом матч тривав лише одну годину та 14 хвилин. Світоліна максимально впевнено зіграла на першій подачі — 78% виграних розіграшів.

https://www.youtube.com/watch?v=Z7y8rfY4x8s Читайте також: «Це було дивовижно». Світоліна назвала найкращий момент у кар'єрі

В 1/8 фіналу українка зустрінеться зі ще однією «нейтральною» тенісисткою — другою ракеткою світу Аріною Сабаленко з Білорусі, яка у третьому колі обіграла співвітчизницю Еліни Даяну Ястремську (6:4, 6:2).

Востаннє Світоліна і Сабаленко зустрічались у чвертьфіналі Ролан Гаррос-2023, тоді українка програла у двох сетах.

Раніше Еліна Світоліна опублікувала зворушливе фото з чоловіком та донькою.

Редактор: Орест Дида Читати далі