У соцмережах з’явилося відео з російськими військовими, які зізнаються, що більше не в силах воювати і хочуть здатися українським захисникам.

Читайте також: З’явилося відео, як ЗС РФ намагаються навчити африканських найманців стріляти з РПГ

На опублікованих кадрах такий собі Олег Веснін на прізвисько Фікса з 83-ї десантно-штурмової бригади скиглить щодо втрат ЗС РФ та відсутності будь-якої підтримки, заявляючи, що вже три дні ховається зі своїми поплічниками по посадкам без їжі та води.

Відео дня

Таким чином, за словами самого ж окупанта, командування кинуло його та інших солдатів напризволяще.

Читайте також:
Окупант скаржиться, що командування ЗС РФ своїх солдатів абсолютно не береже (Фото:Скріншот відео PStyle0ne1/X) «Нас кришать, а Москві пох*й». Окупант розбовкав про ситуацію у Вовчанську, назвавши її «повним м’ясом» — відео

«Поки „пташок“ нема сидимо, відпочиваємо, сховалися. Біжимо, не знаю куди… Все, більше сил немає. Три дні без їжі, без пиття. Підтримки ніякої. Узяв на себе відповідальність командира. Командир поранений… Сил немає, пити дуже хочеться. Третій відстав, стік кров’ю. Фара позивний. Напевно помер. Ззаду теж лежать п’ять 300-х бачив, чотири 200-х лежать. Понівечені. Ніхто нікого шукати не буде. Що робити далі я не знаю. Ноги не йдуть. І жити хочеться», — пояснив крізь постійні схлипування вже остаточно зневірений росіянин, радячи своїм співгромадянам будь-якими способами уникати відправки на війну проти України.

А ось чи вдалося йому у підсумку здатися у полон, невідомо.

Редактор: Олег Кононенко Читати далі