Президент Володимир Зеленський у четвер, 2 травня, провів Ставку верховного Головнокомандувача. Він заслухав доповідь міністра оборони Рустема Умерова про графіки надходження зброї від партнерів.

«Була доповідь міністра оборони Рустема Умерова про графіки надходження зброї від партнерів у рамках оприлюднених пакетів допомоги. Доручив вжити всіх можливих заходів щодо скорочення термінів», — повідомив президент за підсумками Ставки.

Відео дня Читайте також:
Патрік Райдер (Фото:Скріншот/YouTube/Defense Now) «Вже почали постачати основні речі». В Пентагоні розповіли про терміни доставляння допомоги Україні

Зеленський уточнив, що його рішення стосується у першу чергу поставок засобів ППО для захисту людських життів та енергетичної інфраструктури.

Президент також заслухав великий звіт про ступінь готовності фортифікаційних рубежів у прикордонних регіонах і напрямках активних бойових дій, який презентували прем'єр-міністр Денис Шмигаль і голова Державної служби спеціального транспорту Олександр Яковець.

Також головком Олександр Сирський доповів про поточну ситуацію на фронті та організацію ротації підрозділів для відновлення. Обговорили темпи та потреби при комплектуванні нових бригад.

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин відзвітував щодо поточних темпів виробництва дронів і засобів РЕБ та забезпечення ними фронту, а також засобів радіоелектронної боротьби для прикриття важливих об'єктів.

Раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що довіра України до союзників на Заході похитнулася через затримки поставок зброї та невиконання спілкувань.

Редактор: Єлизавета Кумбер Читати далі