Реклама

Збираємо колекцію нішевих ароматів: поради, ідеї

vol_aBueBXzBIF9WOss6qsmfN7neJ_584tm--GGFJWxJXKgHW338ueo1NCZwVYN1UBw4NNyovqMfPNmMmNd_n5fIGHIzure0EZjIP9x0EkmF-R_539dlLvD_W_Cs8JwkBzggvVMdoLJY-SkR4JKxNFQ

Почнімо з нагадування, що ринок парфумерії поділяється на сегменти: мас-маркет, люкс і ніша. Предметом моди і полем битви трендів є парфумерія класу люкс. Нішева парумерія (від французького la niche), на відміну від неї, пропонує експеримент, несподіванку. Селективна нішева парфумерія виготовляється на замовлення і має невеликі тиражі. Ніша цікава перш за все ольфакторним гурманам, тож не дивно, що модні парфумерні дизайнери — гіганти ринку на кшталт Chanel, Trussardi, Giorgio Armani — теж створюють нішеві лінійки.

Від помилок початківців вас вбереже спілкування на українській версії всесвітньо відомої парфумерної енциклопедії Fragrantica та докладні описи пірамід композицій на сайтах продавців, як, наприклад, на https://eva.ua/.

Пам’ятайте, що колекціонування нішевих ароматів не є:

  • гонкою за флаконами: важливо не мати багато ароматів, важливо мати ті, які вам дійсно подобаються і які роблять ваше життя приємнішим;
  • марнуванням грошей: нішеві парфуми можуть бути дорогими, але це не означає, що ви повинні витрачати на них всі свої статки. Ви можете знайти аромати на будь-який бюджет, якщо будете чітко окреслювати свої цілі та тематику колекції;
  • способом підкреслити свою статусність: нішеві аромати — це не про статус, а про особистий смак та емоції;
  • найголовніше — це отримувати задоволення від колекціонування нішевих ароматів. Досліджуйте, експериментуйте, знаходьте аромати, які вам подобаються, і насолоджуйтесь їх звучанням!

Є певний перелік відомих нішевих парфумерних домів: Gritti, Guerlain, Serge Lutens, Montale, Kilian, Penhaligon’s, Maison Francis Kurkdjian, Jo Malone, Byredo, Tom Ford, Zarkoperfume, Attar Collection, Franck Bocle тощо. Серед українських парфумерів варто згадати Ксандру Осініну (Чар-Зілля). Ну а в цілому варто дотримуватися певних правил. Ось декілька пунктів, які допоможуть вам відсіяти нішу.

1. "Розпив" та "розлив" — не нішева парфумерія.

2. Химерний флакон? Не нішева парфумерія.

3. Низька ціна? Не нішева парфумерія.

4. Реклама? Не нішева парфумерія.

Тонка цікава особливість: нішеві композиції звучать на різних людях по-різному.

tOQOeQue0LKd5qUkYTpL7zHKLyn5y6XDGC2VhRdVU_jmNATTHlX1oMOUNF6Y5rxCXgPwUNJJtI_aLOAGZvATOCsUZvUhiswf4wlYFfYNymQgkrULsGK7p39vP7zxbEsuJgZvtnOJGgDXEfXKN74Xrig

Як і де купувати нішеву парфумерію?

Відвідуйте спеціалізовані магазини. Читайте відгуки про нішеві аромати в Інтернеті. Пробуйте аромати перед покупкою. У цьому вам допоможе формат пробників. Не бійтеся експериментувати. Нішеві аромати – це чудовий спосіб спробувати нові запахи та вийти за рамки звичного.

Нішева парфумерія – це не просто спосіб приємно пахнути, а й можливість висловити свою індивідуальність, підкреслити свій стиль та відчути себе. Ось декілька порад, ідей та рекомендацій, які допоможуть вам розпочати.

Почніть з малого

Визначтеся з ароматами, які вам подобаються, та поступово розширюйте свою колекцію, ґрунтуючись на чітко окреслених цілях та тематиці.

Визначте свій бюджет

Нішеві парфуми можуть бути дорогими, тому важливо визначити, скільки ви готові витрачати на свою колекцію.

Дослідіть різні бренди та аромати

Ознайомтеся з історією брендів, філософією та особливостями їхніх творінь.

Не бійтеся експериментувати

Нішеві парфуми – це чудовий спосіб спробувати нові аромати та вийти за рамки звичного. Відкрийте для себе нові ольфакторні сім’ї, поєднання та емоції.

Ось декілька ідей для поповнення вашої колекції.

wS66Tw66zOZ0hcuFaCqGGxKO874z-9nns4pPSrayU2ggzeWeWQdPCqMwPmGrOigUxG1ZnqFPQOMDyKUtyhCcHf_6bRgqlRZIgGOzNHLQAcB6_yTAObBSBOMcvGaK0XFKo2qeQRKR9-X2P4xGiwgid0s

Спробуйте аромати з різних країн світу

Нішеві парфуми з Франції, Італії, Іспанії, Арабських Еміратів та інших країн світу мають свої особливості та неповторний стиль. Ви можете дослідити аромати, що відображають культуру та традиції різних народів.

Зверніть увагу на сезонні аромати

Ви можете створити колекцію, що гармонійно поєднується з різними порами року та їхнім емоційним фоном.

Шукайте аромати, пов’язані з вашими спогадами та емоціями

Парфуми можуть бути чудовим способом зберегти спогади про особливі моменти життя. Ви можете створити колекцію, яка буде для вас емоційно значущою та наповненою особистими сенсами.

Збирайте аромати, присвячені вашим улюбленим темам

Існують нішеві парфуми, присвячені музиці, мистецтву, літературі, подорожам та іншим темам. Ви можете створити тематичну колекцію, що відображатиме ваші захоплення та інтереси.

Відвідуйте парфумерні фестивалі та виставки

Це чудова можливість познайомитися з новими брендами та ароматами, а також поспілкуватися з іншими колекціонерами та експертами.

Колекціонування нішевих ароматів — це подорож, яка триватиме все життя. Насолоджуйтеся цією подорожжю, досліджуйте нові аромати та знаходьте ті, які роблять ваше життя приємнішим!