Єрмак: Не розумію, чому Нетаньягу досі не приїхав до Києва

Date:

Єрмак: Не розумію, чому Нетаньягу досі не приїхав до Києва

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що не розуміє, чому прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу досі не приїхав в Україну.

"Я не розумію, чому Нетаньягу не приїхав до Києва, не відвідав святі місця, Умань, зокрема, Бабин Яр", – сказав він у вівторок журналістам у Києві.

Зазначивши, що Україна співпрацює з Ізраїлем у гуманітарних проєктах, Єрмак сказав, що "вони можуть допомогти нам більш серйозно".

Глава Офісу президента також очікує реакції керівництва Ізраїлю на "абсолютно неадекватні заяви" Володимира Путіна. Той назвав якось президента України "ганьбою єврейського народу".

"Якщо офіційний Ізраїль не відреагує, це виглядатиме погано. Це не та ситуація, коли можна залишатися нейтральним", – сказав Єрмак.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Могут сгореть: исследователи обнаружили скрытый дефект системы питания на Gigabyte RTX 4060

Бразильские специалисты по ремонту видеокарт Пауло Гомес и Сид...

Украина стала атаковать энергетику РФ по-особому, – FT

Какие ключевые объекты оккупантов теперь под вниманием ВСУ? Украина...

Столкнулась с авто, травмировала водителя и скрылась: в Харькове разыскивают виновницу ДТП

В Харькове разыскивают водительницу Ford Focus, скрывшуюся с места...