Українська реп-виконавиця Alyona Alyona відреагувала на чутки, що втратила голос перед Євробаченням 2024.

В українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що напередодні виступу в першому півфіналі Євробачення Alyona Alyona нібито втратила голос. Нагадаємо, реп-виконавиця представляє Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Мальме разом із Jerry Heil.

Відео дня

У сторіс в Instagram Alyona Alyona спростувала чутки про те, що в неї є проблеми з голосом.

«Записую цю сторіс для того, щоб розвінчати вчорашній міф якоїсь жовтухи про те, що в мене немає голосу. Яке втратила голос, хто це розпускає? Ну взагалі. Я читаю реп! Я з захриплим голосом звучу ще привабливіше. У мене все добре, у мене є голос, я почуваюся прекрасно. Жива, здорова з голосом і заряджена перемагати», — заявила артистка.

alyona.alyona.official/Instagram Фото: alyona.alyona.official/Instagram alyona.alyona.official/Instagram Фото: alyona.alyona.official/Instagram

Нагадаємо, 25 квітня представниці України на Євробаченні 2024 вирушили до шведського міста Мальме, яке цього року приймає конкурс. Їх і всю українську команду, яка працюватиме на Євробаченні, проводжали на пероні Укразалізниці під пісню Maria&Teresa, з якою співачки виступлять на Міжнародному пісенному конкурсі.

Перший конкурсний виступ Alyona Alyona х Jerry Heil з піснею Maria&Teresa відбудеться у вівторок, 7 травня, у першому півфіналі. Співачки виступлять під номером 5. Загалом у конкурсі візьмуть участь представники 37 країн. Другий півфінал відбудеться 9 травня. А гранд-фінал відбудеться в суботу 11 травня.

Редактор: Вероніка Шмітт Читати далі