Художній керівник і актор студії Квартал 95 Євген Кошовий в інтерв'ю KP зізнався, як часто бачиться зі своїм близьким другом, президентом Володимиром Зеленським, і про що вони розмовляють.

Читайте також: Кошовий відповів, чи підтримує спілкування з Кравець після її відходу з Кварталу 95, і висловився про службу Пікалова в Нацгвардії

«Ми розмовляємо рідко. В основному переписуємося. Або якщо у нього є вільний час, ми можемо зідзвонитися. Зазвичай це відбувається дуже пізно увечері. Пару разів бачилися. Хотілося б частіше, але ми розуміємо його зайнятість, рівень його відповідальності, його прагнення до перемоги, і ми всі його в цьому підтримуємо. Ми спілкуємося на різні теми. За що зачепилися — про те і говоримо. Часто розповідаємо про поїздки до військових. І, до речі, так збігається, що ми з президентом часто буваємо на фронті в одних і тих же місцях з невеликою різницею у часі. Або ми перші їдемо кудись з виступами чи відвозимо допомогу, а через деякий час і він приїздить у це місце. Або навпаки — він відвідує якусь позицію, а незабаром і ми туди їдемо. Так виходить. Навіть під час повномасштабного вторгнення ми з Володимиром Олександровичем ходимо одними дорогами», — зазначив Кошовий.

Відео дня

Актор відповів, як це бути другом президента у воєнний час: «Коли почалася повномасштабна війна, коли орки були під Києвом, були постійні обстріли, і люди зустрічали мене на вулиці чи в єдиному супермаркеті, який на той час працював у нас на районі, їх це підбадьорювало і додавало впевненості. Тоді люди, коли мене бачили, так дивувалися: „А ви що — в Києві, не поїхали нікуди?“ Я їм відповідав: „А куди мені їхати? У мене тут дім, п’ятеро дівчат, три собаки…І найкращий друг мій теж тут. Якщо зараз поїду, як я буду дивитися йому в очі? І взагалі — як ти будеш себе почувати, якщо ти виїхав зі своєї країни в тяжкий момент. І ви ж також не виїхали“. І люди дякували нам просто за те, що ми залишилися в Києві. Коли вони бачили нас на вулиці, у них одразу моральний дух підіймався і, я сподіваюся, що психологічний стан теж покращувався. Зараз просто передають вітання або якісь поради дають президенту (посміхається). Наприклад, просять: „Будь ласка, при нагоді передайте, що там-то й там-то така проблема або непорядок“. І я кажу: „Добре — при нагоді передам“. Людям це потрібно. Їх це підтримує».

Читайте також: «У нас все моніторять». Євген Кошовий прокоментував своє фото з Кирилом Будановим Редактор: Оксана Ткаченко Читати далі