Усі ворожі ракети і БПЛА, які атакували вночі Київ, були збиті ППО

Усі ворожі ракети і БПЛА, які атакували Київ у ніч на четвер, 4 травня, були збиті ППО ЗСУ, попередньо без жертв і руйнувань, повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

"Чергова повітряна атака Києва. Для столиці вона вже третя з чотирьох днів травня! Такої щільної інтенсивності ударів наше місто не відчувало з початку цього року! Цієї ночі агресор знову завдав комплексного повітряного удару по столиці. (У столиці тривога тривала понад 3,5 години)", — ідеться в повідомленні на телеграм-каналі КМВА в четвер уранці.

Попко зазначив, що окупанти здійснили напад на Київ із застосуванням баражувальних боєприпасів типу "Shahed" і ракет, імовірно балістичного типу. Тип застосовуваних ракет остаточно буде визначено після експертизи залишків.

"За попередньою інформацією, у повітряному просторі Києва силами нашої ППО всі ворожі ракети і БПЛА були знищені! Дані уточнюються. За оперативними відомостями — без жертв серед цивільного населення та руйнувань житлових об'єктів чи інфраструктури", — акцентували в КМВА.

Повідомляється, що зафіксовано падіння уламків в окремих районах столиці. "Шкоди життю та здоров'ю людей або серйозних пошкоджень забудові міста вони не завдали. Інформація перевіряється і доповнюється", — уточнив Попко.

Пізніше в КМВА уточнили, що в Шевченківському районі в житловій забудові виявлено уламки БПЛА. Інформація про пожежу не підтвердилася.

"Без постраждалих серед населення і без істотних пошкоджень прилеглої території", — констатував Попко.