У Чернігівській та Сумській області попереджено спроби проникнення на територію України ворожих ДРГ

Date:

У Чернігівській та Сумській області попереджено спроби проникнення на територію України ворожих ДРГ

Українські військові в липні запобігли чотирьом спробам проникнення на територію України ворожих диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) у Чернігівській і Сумській областях, повідомив командувач Об'єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв у четвер уранці.

"Ці випадки були зафіксовані в темну пору доби, однак це не завадило прикордонникам на спостережних постах своєчасно помітити диверсантів і відкрити вогонь на ураження", – написав він у телеграм-каналі.

У заходах із протидії диверсійно-розвідувальним силам противника активну участь брали також підрозділи Сил територіальної оборони, Сил спеціальних операцій, мінометні розрахунки, протидиверсійні резерви та спецпризначення Центру спеціальних операцій "Альфа".

Наєв також зазначив, що на північному напрямку тривають роботи з удосконалення системи відеоспостереження, мінування можливих шляхів перетину кордону керованими протипіхотними мінами, а також облаштування замінованих непрохідних лісових завалів.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Понад 200 людей могли загинути від Еболи у Конго через насильство та зрив боротьби зі спалахом

У Демократичній Республіці Конго від Еболи могли загинути понад...

Молодики штурмували лікарню в Конго та вимагали видати тіла померлих від Еболи

На сході Демократичної Республіки Конго група молодих чоловіків увірвалася...

РФ дроном попала в траурную колонну в Сумах, есть погибший и раненые

Под прицелом врага оказались люди, которые пришли провести близких...