ТОП-3 дешевих смартфони, які дійсно варті своїх грошей
Автор: Максим Рокатанський
Обираємо недорогі смартфони до 10000 тис грн, які пропонують більше можливостей, ніж можна очікувати з урахуванням їхнього цінника.
Навіть в економічно благополучних країнах не кожен може дозволити собі флагманський смартфон.
А вже в Україні, яка воює і переживає не найкращі часи з економічної точки зору, багато хто вже не задивляється навіть на смартфони середнього класу.
Відео дня
Однак, впадати у відчай не варто.
Якщо життя змушує вас вибирати серед «бюджетників», це не означає, що ви приречені користуватися величезною глючною «цеглою», до якої не хочеться зайвий раз торкатися.
Сучасні бюджетні смартфони цілком придатні для повсякденного використання. Головне — не пред’являти до них завищених вимог. Таких як — нічна зйомка, швидка зарядка, сучасні ігри на «максималках» тощо .
Якщо вам просто потрібен надійний засіб зв’язку з більш-менш гідною продуктивністю і не зовсім ганебною камерою, то вам є з чого вибирати.
Ось три чудових дешевих смартфони з ціною не більше 10000 грн, які не розчарують.
Ulefone Armor 22 8/256 ГБ
9500 грн
Ulefone Armor 22 / Фото: Ulefone
Часи нині складні, тому не дивно, що захищені смартфони викликають особливий інтерес.
Вони давно перестали бути непридатними до використання в цивільному житті.
Сучасні «броньовички», звісно, товстіші та важчі за звичайні смартфони, але вони все ж таки часто мають ємніший акумулятор і значно більший захист від падінь, води та інших неприємностей.
Читайте також: Що робити, якщо ваш смартфон не вмикається? Чотири способи вирішення проблеми
Наприклад, Ulefone Armor 22 важить 324 г при товщині корпусу 15 мм. При цьому у нього пило- та вологозахист за стандартом IP69K і вбудований акумулятор ємністю 6600 мАг. Що дає вам 2−3 дні роботи далеко від розетки або повербанка.
При цьому тут зовсім непоганий 6,5-дюймовий дисплей з IPS-матрицею і частотою оновлення 120 Гц. Процесор MediaTek Helio G96 і 8 ГБ оперативної пам’яті дозволяють «не тупити» в більшості повсякденних завдань. Камера з двома модулями по 64 МП знімає дуже посередньо за теперішніх часів. Але цілком терпимо як для захищеного смартфона з таким щадним цінником.
Присутній аудіороз'єм 3,5 мм для тих, хто віддає перевагу дротовим навушникам. Хоча й любителі бездротових порадіють підтримці сучасного протоколу Bluetooth 5.2.
Motorola G84 12/256 ГБ
9999 грн
Motorola G84 / Фото: Lenovo
Симпатичний, тонкий і легкий смартфон Motorola G84 сподобається естетам.
Він важить лише 168 г, товщина корпусу — 7,6 мм.
Приємний за кольоропередачею 6,5-дюймовий екран з P-OLED матрицею підтримує частоту оновлення 120 Гц.
Процесор тут середнього рівня — Qualcomm Snapdragon 695, але зате є 12 ГБ оперативної пам’яті. Такий обсяг у цьому ціновому сегменті майже не зустрічається.
Читайте також: ТОП-3 недорогих смартфони з відмінною камерою просто зараз
Тут не тільки не спостерігається особливих «гальм» навіть при серйозному навантаженні. Але навіть пограти в багато ігор можна на високих налаштуваннях. Смартфон при цьому не особливо гріється.
Камера (50+8 МП) знімає вдень вище середнього, як для цього класу, а ввечері та вночі «на трієчку».
Тут є захист від води (а точніше, від бризок) за стандартом IP54.
При активному використанні Motorola G84 «живе» до двох днів, завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг. Швидка зарядка тут є, хоча за фактом вона не особливо швидка (якщо порівнювати з деякими «китайцями») — її потужність 30 Вт.
Смартфон заряджається з 0 до 50% приблизно за півгодини. На повну зарядку Motorola G84 потрібно близько однієї години і 15 хвилин.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 ГБ Redmi Note 13 Pro 8/256 ГБ
9999 грн
Redmi Note 13 Pro / Фото: Xiaomi
І нарешті, не можна не включити до цієї добірки Redmi Note 13 Pro, який нині пропонують з великою знижкою, що й дає змогу йому потрапити в заявлений ціновий діапазон до 10000 грн.
Це непогано збалансований смартфон з 6,67-дюймовим екраном (AMOLED, 2400×1080 пікселів, частота оновлення 120 Гц).
У нього стриманий, приємний дизайн і прийнятні розміри. Вага — 188 г, товщина корпусу — 7,98 мм.
Читайте також: Три причини носити смартфон у чохлі. І три причини цього не робити
Завдяки процесору MediaTek Helio G99 Ultra, 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої в звичайному житті смартфон спокійно справляється з будь-якими завданнями (соцмережі, месенджери, відеодзвінки) і навіть дає змогу пограти в багато ігор «на максималках». В останньому випадку, щоправда, можливе доволі помітне нагрівання корпусу.
Дуже радує камера (200 Мп + 8 Мп + 2 Мп). За такі гроші це — можливо, найкраща камера на ринку. Вдень фотографії часто виходять майже флагманського рівня. Вночі, звісно, чудес чекати не варто, і бюджетність камери дає про себе знати.
Вбудований акумулятор має ємність 5000 мАг, що дає змогу смартфону спокійно працювати 1−1,5 при активному завантаженні.
У комплекті зі смартфоном поставляється блок живлення потужністю 67 Вт. Він дає змогу заряджати Redmi Note 13 Pro з нуля до 100% всього за 50 хвилин. Ось вам і бюджетний смартфон!
Читати далі