Українська актриса і співачка Аліна Гросу, яка нещодавно вдруге вийшла заміж, в інтерв'ю ЖВЛ розповіла про своє життя у Лос-Анджелесі. Артистка зізналася, що зараз знімається в проєкті від Netflix.

Читайте також: «З роботою складно». Дмитро Ступка зізнався, як заробляє у США, і чи планує повернутися в Україну

«Я зараз знімаюся на Netflix. Я щаслива, тому що у мене це вийшло. Це дуже хороший і цікавий проєкт. Це такий крок на сходинку вище, такими моментами я пишаюся. Я не можу розповідати всі подробиці, тому що, звісно, підписувала контракт. Дуже відомі актори знімаються. Усе, що я можу сказати», — зазначила 29-річна Гросу, яка також навчається у школі акторської майстерності.

Відео дня

«Я вчуся на акторському та режисерському факультетах. Мені цікаво було зрозуміти різницю між різними системами. Тут навчають зовсім інакше, тут інші методи. Такий досвід також корисний мені для майбутнього», — розповіла артистка.

За кордоном Гросу не планує жити: «Хочу бути з рідними. Для мене це стало дуже важливо за останні роки. Починаєш цінувати кожну хвилину, яку ти проводиш разом».

Читайте також: «Прекрасна дівчинка». Стало відомо, хто ховається за образом Klavdia Petrivna — її ім'я розсекретила Аліна Гросу https://www.youtube.com/watch?v=wAk-itE99v8 Редактор: Оксана Ткаченко Читати далі