В Укрпошті різко відреагували на критику у соцмережах через продаж старих автомобілів підприємства 1990-х та 2000-х років випуску. Там заявили, що продають їх через Prozorro, бо цього вимагає закон.

Про це повідомили у соцмережі X (Twitter) Укрпошти у вівторок, 30 квітня.

«Так, виставили гниле гі*но на аукціон. Ні, не йо*нулись. Так, хотіли б віддати просто так тим, кому треба, але не маємо права. Продаємо старі автівки на Prozorro, бо цього вимагає закон», — йдеться у їхньому дописі.

Відео дня Читайте також:
Чия саме п’ята точка з’явилася у Telegram ПФУ, невідомо (Фото:Скріншот ПФУ/t.me) Дупця у Telegram Пенсійного фонду: користувачі відреагували насмішками, а Укрпошта запустила «флешмоб»

Раніше генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що підприємство виставило на продаж 531 старе авто на платформі Prozorro.Продажі. Серед автомобілів іноземного виробництва — Hyundai Sonata, Peugeot, Mazda, Citroen, Volkswagen, KIA, Daewoo, Skoda, Volvo, Mercedes Benz), та виробництва РФ та Білорусі — МАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ.

Пізніше Смілянський оновив допис, зазначивши, що компанію розкритикували у коментарях, зокрема й через те, що автомобілі не передали ЗСУ. Він пояснив, що через те, що Укрпошта компанія, в якої акціонер — держава, вона не може просто так передати ці авто.

«Я думаю, не треба багато фантазії, щоб уявити, як ті самі активісти — антикорупціонери прибігли б (разом вже з БЕБ, прокуратурою і т.і.) писати про те, як з балансу державної компанії „зникла 531 автівка, в тому числі Мерседес“, і неважливо, що йому 20 років. Саме тому є дуже простий і зрозумілий механізм — Prozorro. Продажі, де всі бачать і товар, і ціну продажу. І саме ринок визначить, скільки і що коштує», — додав Смілянський.

Ветеран й директор з маркетингу Укрпошти Максим Колесніков також відреагував на критику. Він обурився, що з одного боку громадяни вимагають, щоб в державній компанії «все було за законом», а з іншого боку, як у випадку з майном, просять віддати його «за гривню».

Редактор: Христина Піцуряк Читати далі