Спецпредставник США Пріцкер, голова Ексімбанку Льюїс і заступник радника з нацбезпеки Сінгх прибули до Києва

Date:

Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, президент і голова ради директорів Експортно-імпортного банку США Рета Джо Льюїс, а також економіст, ексзаступник радника президента США з національної безпеки Даліп Сінгх прибули до Києва з візитом і провели зустріч із прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

"Приємно вітати спецпредставника з економічного відновлення Пенні Пріцкер, голову Ексімбанку Рету Джо Льюїс і заступника радника з національної безпеки Даліпа Сінгха від Міжвідомчої платформи координації донорів сьогодні у Києві з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та іншими українськими й міжнародними партнерами", – написала посол США в Україні Бріджит Брінк у соцмережі Х у середу.

Вона проілюструвала допис фотографією гостей на пероні залізничного вокзалу в Києві, а також на полях Міжвідомчої платформи координації донорів.

Теги:
#київ
#гості




Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Рецензия на фильм “Машина войны” / War Machine

6 марта на платформе Netflix вышел научно-фантастический боевик «Машина...

Погода решает все: когда наконец-то начнут ремонтировать дороги

В Харькове планируют приступить к ремонтным работам на дорогах.Их...