Юрій Бутусов

Юрій Бутусов

Головний редактор Цензор.нет

Коли це все закінчиться і буде мир?

1. Скільки буде йти війна? Поки Україна не зупинить російський наступ і ворог не зрозуміє, що військовим шляхом знищити Україну неможливо, і буде змушений піти на перемовини.

Відео дня

2. Що таке перемога для України? Зупинити російський наступ та зберегтись як незалежна держава з максимальною площею та з виходом до Чорного моря. Саме існування України — найбільша поразка Путіна.

3. Коли все це закінчиться і буде мир? Поки при владі в РФ путінський режим, активна або прихована війна не припиниться, загроза для України з боку РФ — на десятки років. Треба привчатися жити у стані війни — так живе Ізраїль, Південна Корея.

4. Чи може Україна звільнити силою усі окуповані території та вийти на кордони 1991 року? Так, може. Якщо зосередить сили, які будуть мати перевагу у засобах ураження, високоточній зброї, дронах та антидронових системах, достатній чисельності штурмових підрозділів. Але якщо такої переваги нема, то дива не трапляться самі по собі.

Саме існування України — найбільша поразка Путіна

5. Який формат призупинення бойових дій на цей момент видається реальним? Зупинення бойових дій на лінії фронту, яку буде важко прорвати з обох сторін, як на 38 паралелі між Північною та Південною Кореєю.

6. Чи можна зупинити Росію на фронті? Так. Є чимало прикладів, коли наші війська надійно зупиняють ворога, і завдають росіянам великих втрат. У росіян також не вистачає особового складу, вони намагаються продавити фронт масами піхоти. Піхота вразлива для усіх видів озброєння. Наявність високоточної зброї у вигляді дронів дає можливість перемолоти будь-яку чисельність російських військ. Але високотехнологічні озброєння вимагають змін тактики та застосування військ. Також потрібні системні зусилля по збереженню нашої піхоти — фортифікації, антидронові системи, прикриття вогневими засобами.

7. Чи вистачить у України сил? У України є сили та ресурси, основні проблеми в їхній концентрації та організації. Нам не треба ставати взагалі такими чисельними, як Росія, нам треба бути чисельними та сильними у конкретному місці та у конкретний час. Проблема створення переваги у війні — це не проблема солдат, це проблема управління, організації та застосування з боку вищого військового та політичного керівництва. Для створення такої переваги потрібно створити довгострокову стратегію розвитку та опору держави та суспільства.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Погляди NV

Читати далі