Шмигаль про заплановані кадрові зміни в уряді: главою Міносвіти призначать Лісового, Мінстратегпрому — Камишина

Date:

Шмигаль про заплановані кадрові зміни в уряді: главою Міносвіти призначать Лісового, Мінстратегпрому - Камишина

Фракція політичної партії "Слуга народу" на засіданні в суботу, 18 березня, обговорила кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового; звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишина", — написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Крім того, за словами прем'єра, віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров опікуватиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації. Його майбутня посада — віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — міністр цифрової трансформації України.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Новые правила снятия наличных в ПриватБанке: что важно знать украинцам

Украинцам объяснили, как изменились требования по снятию денег в...

Прибавки и доплаты к зарплате: на что рассчитывать работникам

Украинское законодательство предусматривает предоставление окладов работников различных доплат и...

РФ построила новую пусковую площадку дронов недалеко от Украины, — OSINT

Российские военные построили новую пусковую площадку для ударных дронов...

Умеров встретился с представительством НАТО: обсудили гарантии безопасности для Украины

В четверг, 19 сентября, секретарь СНБО Рустем Умеров провел...