Речник ОСУВ Хортиця Назар Волошин заявив, що село Іванівське Донецької області перебуває під контролем Сил оборони України.

Про це він сказав у коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

«Щодо Іванівського можу сказати наступне: населений пункт належить Україні, Сили оборони контролюють ситуацію на тому напрямку», — зазначив речник.

Відео дня

За словами Волошина, російські окупанти не припиняють спроб штурмувати і завдавати ударів по селу з усіх видів озброєння.

Раніше моніторинговий ресурс DeepState повідомив, що війська країни-агресора Росії окупували село Іванівське біля Часового Яру.

Ситуація біля міста Часів Яр — що відомо

У зведенні Американського інституту вивчення війни, опублікованому 8 червня, повідомляється, що геолоковані кадри, опубліковані 7 червня, свідчать, що війська країни-агресора Росії просунулися в районі Часового Яру і на північний захід від Авдіївки Донецької області.

Читайте також:
Українські танкісти боронять Донеччину (Фото:Сергій Окунєв / NV) «Виїжджаєш і думаєш, що цього разу вже не повернешся». Як українці воюють під Часовим Яром на трофейному танку

У квітні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що вище військове керівництво Росії поставило завдання своїм солдатам захопити місто на захід від Бахмута — Часів Яр — до 9 травня.

Ворог зосереджує зусилля для прориву оборони та виходу до каналу Сіверський Донець — Донбас, щоб створити умови для подальшого просування до Краматорської агломерації.

10 квітня Інститут вивчення війни заявив, що, намагаючись прокласти собі шлях до Часового Яру, росіяни вдаються до тактики, яка допомогла їм захопити Авдіївку. Позиції українських захисників інтенсивно накривають КАБами та вогнем з літаків і вертольотів.

Українські військові кажуть, що, якщо росіянам вдасться захопити Часів Яр, вони почнуть наступ на Костянтинівку, Дружківку, Краматорськ і Слов’янськ.

Читайте також: Окупанти основний акцент роблять на Часів Яр, вони хочуть переломити хребет українській обороні — офіцер

28 квітня Сирський підтвердив, що ситуація на фронті загострилася. Сили оборони відійшли на захід від Бердичева, Семенівки та Новомихайлівки.

23 травня ISW написав, що ЗСУ відвоювали деякі позиції в районі Часового Яру. 6 червня в ОСУВ Хортиця вказали, що Сили оборони контролюють місто і не дають військам РФ наближатися.

Редактор: Єва Сластнова Читати далі