Конгресвумен-республіканка від штату Джорджія та соратниця експрезидента США Дональда Трампа Марджорі Тейлор Грін заявила, що наступного тижня ініціює відставку спікера Палати представників Майка Джонсона.

Про це повідомила американська газета The Hill у середу, 1 травня.

Грін заявляла, що Джонсон після обрання ніби став «людиною, яку ніхто не впізнає». Вона стверджує, що якщо Джонсон залишиться спікером, більшості у Палаті представників «не буде».

Відео дня Читайте також:
Майк Джонсон коментує журналістам підтримку допомоги Україні у Палаті представників Конгресу США (Фото:REUTERS/Ken Cedeno) Християнство та розвідка. Чому спікер-республіканець Майк Джонсон припинив блокування допомоги Україні — NYT

Республіканець Томас Массі, який також публічно вимагав відставки Джонсона, заявляв, що ця ініціатива, ймовірно, зазначає невдачі через те, що демократи вже пообіцяли підтримати Джонсона.

The Hill додає, що Джонсон різко розкритикував Грін. Він заявив, що вона доводить те, що не є «серйозним законодавцем». Грін також заявила журналістам, що досі не визначилися, чи буде вона ініціювати інше голосування щодо відставки Джонсона, якщо перша спроба виявиться «невдалою».

Читайте також: «Поставив роботу на карту». Джонсона можуть зняти з поста спікера через рішення розблокувати допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню — CNN

«Я ще не ухвалила рішення щодо цього», — заявила вона.

28 квітня конгресмен-демократ Джаред Московіц заявив, що представники його партії не підтримають спроби відставки спікера Джонсона, якщо це питання поставлять на голосування.

Раніше Марджорі Тейлор Грін заявила, що Джонсон «зрадив» республіканських виборців після того, як Конгрес схвалив нову фінансову допомогу Україні.

Редактор: Христина Піцуряк Читати далі