У вівторок, 11 червня, збірна України зіграє проти Молдови у рамках підготовки до Євро-2024.

Читайте також: «Де грають гравці Молдови? В Карпатах?». Михайло Кополовець гостро заявив, чому Владислав Бабогло не стане нічним жахом для збірної України

Початок матчу о 19:00 за київським часом. Ми проведемо онлайн-трансляцію зустрічі.

Журналіст NV Андрій Павлечко ексклюзивно поспілкувався з колишнім гравцем збірної України Микитою Каменюкою. Екскапітан Зорі розповів, який футбол очікує побачити від синьо-жовтих у протистоянні з Молдовою та, чи стане поразка у цьому матчі катастрофою для команди Реброва.

Відео дня

— Якою буде гра з Молдовою, який футбол ми можемо побачити після поєдинків проти німців та поляків?

Я думаю, гра має бути переможною. Мені здається, що буде цікава, відкрита гра з нашого боку. Це остання гра, виходить, перед стартом на Євро. Тренерський штаб підготує цю команду через цей матч до майбутніх поєдинків на Євро.

— Чим цього разу може здивувати наша збірна у товариській зустрічі?

Я очікую результату і хорошої, відкритої, атакувальної гри від нашої збірної. Я читав інтерв'ю, вони говорили, що приділяли багато уваги стандартам перед грою проти Польщі. І тренерський штаб був незадоволений тим, як ми зіграли на стандартах. Наша збірна зробить висновки і негативних моментів в стандартах не буде. Сподіваюся, ми побачимо багато голів.

— Поразка Молдові вже буде тривожним дзвінком для тренерського штабу нашої збірної?

Я не вважаю, хлопці зараз думають про поразку від Молдови. Тренерський штаб і футболісти думають про те, як можна якомога вдало виступити на Євро. Тому я не вважаю, що це буде якимось тривожним знаком чи ще чимось. Але я впевнений, що ми виграємо.

— Наскільки сильно тренери і футболісти забобонні перед такими турнірами, як Євро? Тому що перед чемпіонатом Європи-2016 Україна виграла всі товариські матчі, але провалила турнір. Зараз Сергій Ребров хоче зробити все навпаки?

Вони про це не думають, якщо чесно (сміється). Ні, всі хочуть перемагати.

— Який результат проти Молдови ви вважатимите задовільним для нашої команди?

Перемога. Я думаю, що вона потрібна для футболістів, для тренувального штабу, щоб вони відчули її смак, — сказав Каменюка.

Читайте також: Молдова — Україна: коли, де і о котрій годині дивитися матч

Раніше ми писали, що Михайло Кополовець гостро заявив, чомугравець Молдови Владислав Бабогло не стане нічним жахом для збірної України.

Редактор: Андрій Павлечко Читати далі