Мадридський Реал виграв Лігу чемпіонів-2023/24, обігравши у фіналі Боруссію Дортмунд (2:0).

З перших хвилин поєдинку «джмелі» діяли агресивніше в атаці, що дозволило їм створити моменти.

Спочатку Брандт у штрафному Реала отримав пас від Фюллькруга, але пробив повз ворота з чудової позиції.

Відео дня Читайте також: «Цей пенальті…»: Трубін оцінив гру Луніна в Реалі та висловився про конкуренцію в збірній України

Потім гольовий момент мав Адеємі, який вийшов на побачення Куртуа, прибрав його, але не забив у порожні, адже Карвахаль заблокував удар.

REUTERS/Claudia Greco Фото: REUTERS/Claudia Greco

Уже за кілька миттєвостей Фюллькруг пробив у штангу після пасу Матсена.

Реал діяв через фланги, але всі їхні спроби були безрезультатними. За перший тайм підопічні Карло Анчелотті завдали лише два удари, але жоден із них не був у площину воріт.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту від «вершкових». Кроос пробив зі штрафного, але Кобель витягнув м’яч із дев’ятки.

Реал трохи активізувався в атаці після перерви. Карвахаль пробивав після подачі, але його удар заблокували, а трохи пізніше Беллінгем і Вінісіус могли замикати навіси, але не дістали до м’яча.

Боруссія відповіла моментом Фюллькруга, який сильно пробив головою, але Куртуа вибив м’яч.

На 74-й хвилині рахунок у матчі було відкрито. Кроос виконав подачу з кутового, яку замкнув Карвахаль.

REUTERS/Dylan Martinez Фото: REUTERS/Dylan Martinez

За кілька хвилин Реал міг подвоїти рахунок, але Беллінгем із забійної позиції не зміг вдарити — Шлоттербек ліг під м’яч, не давши йому влетіти у ворота. Потім Камавінга пробив, але з ударом впорався Кобель.

Фінальну крапку поставив Вінісіус, забивши після пасу Беллінгема.

REUTERS/Carl Recine Фото: REUTERS/Carl Recine

На останніх хвилинах Фюллькруг забив, але гол було скасовано після перегляду VAR. Було зафіксовано офсайд у форварда.

Реал виграв свою 15 Лігу чемпіонів в історії. Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін, який був усю гру на лавці запасних, завоював свій другий головний єврокубковий трофей.

Боруссія Дортмунд — Реал 0:2
Голи: Карвахаль, 74, Вінісіус, 83

Зазначимо, на нашому сайті доступне відео голів та огляд фіналу Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що Лунін може перейти до принципового суперника Реала.

Редактор: Дмитро Данець Читати далі