Президент державного підприємства НАЕК Енергоатом Петро Котін, попри свою обіцянку журналістам, не вказав у декларації за 2023 рік своє проживання у будинку в елітному селищі під Києвом.

Про це повідомив проєкт розслідувань Схеми у середу, 1 травня.

21 грудня 2023 року Схеми повідомляли, що 70-річна теща Котіна під час війни стала власницею двоповерхового будинку площею 300 квадратних метрів та землі біля нього, що має вихід до озера. За даними Схем, у будинку живе сам Котін з родиною. Також у березні 2021 року жінка купила три земельні ділянки під Києвом, при чому для їх купівлі вона не мала власних офіційних доходів.

Відео дня Читайте також:
Петро Котін (Фото:Олександр Медведєв/NV) Будинок тещі за понад 7 млн. НАЗК перевірить президента Енергоатому Котіна після розслідування журналістів

Сам Котін сказав у коментарі журналістам, що «відвідує цей будинок». Також він запевнив, що його майно буде зазначене у декларації, «термін подання якої ще не настав».

За словами президента Енергоатому, його теща сама зібрала кошти на будинок завдяки заощадженням, готівці від родичів та запозичень з розрахунку на майбутній продаж майна, що знаходиться на тимчасово окупованих територіях.

Журналісти зазначили, що у майновій декларації за 2023 рік, яку він подав 29 березня, Котін вказав лише, що мешкає у квартирі в Києві площею 156 квадратних метрів. Він також додав, що вона належить його дружині. На запитання журналістів, чому він так і не вказав проживання у будинку в декларації, Котін так і не відповів.

Редактор: Христина Піцуряк Читати далі