ППО знищила 14 ворожих БПЛА, які атакували Україну

Date:

ППО знищила 14 ворожих БПЛА, які атакували Україну

Українська ППО знищила 14 ворожих БПЛА, які атакували Україну в ніч на середу, повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

"У результаті бойової роботи силами і засобами Повітряних Сил у взаємодії з протиповітряною обороною Сухопутних військ Збройних Сил України та Національної гвардії знищено всі 14 ворожих безпілотників "Shahed-131/136", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з 20.00 вечора 21 листопада до 03.00 22 листопада окупанти атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ-РФ) 14-ма ударними БПЛА типу "Shahed" і крилатою ракетою Х-22 – з літака Ту22М3.

До відбиття повітряного нападу залучено підрозділи мобільних вогневих груп, винищувальну авіацію та зенітні ракетні підрозділи в межах Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей, повідомили у відомстві.

Зазначається, що крилата ракета Х-22 не досягла своєї цілі, впала в Запорізькій області на відкритій місцевості, вибуховою хвилею пошкоджено приватні будинки громадян. Попередньо без постраждалих.

Теги:

#ліквідація

#шахеди




Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

ВСУ сорвали планы РФ на юге: Зеленский назвал площадь освобожденных территорий

Россияне не меняют свои планы, но откладывают их Президент...

Украина требует от Венгрии немедленно вернуть похищенные средства Ощадбанка

Глава МИД подчеркнул, что эти средства принадлежат украинским налогоплательщикам...

Прогноз погоды в Харькове на 7 марта: Небольшой дождь.

Прогноз погоды в Харькове на 7 марта7 марта в...

Мер Стамбула Екрем Імамоглу постане перед судом у справі про корупцію

Мер Стамбула Екрем Імамоглу постане перед судом у справі...