У британській розвідці вважають, що попри величезні людські втрати, Росія повністю адаптувала свої збройні сили до війни на виснаження, в якій перевага надається масі, а не якості.

Про це йдеться у звіті розвідки Міноборони Британії, опублікованому у суботу, 4 травня.

Розвідники зазначають, що така «ставка на масовість», швидше за все, збережеться протягом всієї війни РФ проти України і матиме довготривалий вплив на майбутню російську армію.

Відео дня Читайте також:
Житловий будинок в Очеретиному, на який окупанти 14 квітня скинули авіабомбу (Фото:Вадим Філашкін / Telegram) Російські війська просунулися під Авдіївкою та Куп’янськом — ISW У звіті повідомляється, що середньодобова кількість російських втрат в Україні протягом квітня 2024 року залишилася на рівні 2024 року — 899 вбитих та поранених солдатів на день.Британська розвідка також припустила, що протягом наступних двох місяців рівень втрат серед росіян знову зросте, оскільки вони відновлять цілеспрямовані наступальні операції на сході України після незначного зниження темпів після падіння Авдіївки Донецької області.За даними Генштабу ЗСУ росіяни за останню добу втратили понад 1200 своїх солдатів убитими та пораненими. Загалом за час повномасштабної війни в Україні ліквідовано понад 473 тисяч російських окупантів.
Редактор: Юлія Завадська Читати далі