Ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий в інтерв'ю Radio NV — про погіршення ситуації на фронті, зокрема тиск росіян у напрямку Покровська та Часового Яру.

Євген Дикий

ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону Айдар

[Погіршення ситуації на фронті] — це дуже неприємно і, на жаль, очікувано. Річ у тім, що пов’язана в один пакет західна допомога, якої тривалий час не було, яка наразі тільки поновлюється, і ситуація на нашому фронті.

Відео дня

Ми доживаємо останні дні чи тижні, коли в нас критичний дефіцит одночасно двох дуже вагомих ресурсів. Зараз прозвучить негуманне формулювання, але я зараз говорю саме з погляду війни. У нас критичний дефіцит боєприпасів і людей, бо, на жаль, у війні люди — це теж ресурс, як страшно це не звучить.

Читайте також: «Ситуація на фронті загострилась». Сирський заявив, що Сили оборони відійшли на захід від Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки

Росіяни розуміють, що скоро одна з двох проблем вирішиться. Снаряди вже в дорозі, критичному дефіциту боєприпасів залишилися лічені дні. І, звичайно, росіяни намагаються максимально скористатися ситуацією, вони дуже поспішають. Відповідно, вони вкладають сили насамперед туди, де в них найбільші успіхи. А найбільші успіхи у них на поставдіївському напрямку, я би сказав. Ми чомусь його досі називаємо авдіївським, але Авдіївка, на жаль, давно вже не наша.

Отже, на цьому напрямку за зданою Авдіївкою вони просуваються, дійсно, з достатньо високою швидкістю. Після Очеретиного додалося ще щонайменше два, якщо не три невеликі населені пункти. Зокрема, вже довелося залишити Бердичі.

Читайте також: Давид має перемогти Голіафа. Через які зміни повинні пройти ЗСУ, аби ворог відступив і ніколи не повертався — аналіз NV

Чесно кажучи, я завжди дуже не люблю робити погані прогнози, але тут мені вже достатньо очевидно, що як мінімум місто Покровськ із прифронтового наразі стане зоною бойових дій. Наскільки велика загроза окупації Покровська, я зараз не беруся сказати.

Редактор: Юлія Козіна Читати далі