25 травня у Берліні відбувся фінал Кубка Німеччини, в якому леверкузенський Баєр здобув мінімальну перемогу над Кайзерслаутерном з рахунком — 1:0.

На 16-й хвилині Джака відкрив рахунок у матчі, забивши неймовірний гол у ворота суперників.

На 44-й хвилині другу жовту картку отримав Оділон Коссуну. У другому таймі Кайзерслаутерн також не зміг нав’язати боротьбу підопічним Хабі Алонсо, які навіть у меншості змогли здобути перемогу.

Відео дня

Кайзерслаутерн — Баєр — 0:1

Голи: Джака, 16.

Додамо, що чинний чемпіон Бундесліги Баєр вдруге у своїй історії виграв Кубок Німеччини. Вперше Фармацевти це зробили у сезоні 1992/93.

Нагадаємо, що нещодавно Баєр програв у фіналі Ліги Європи Аталанті.

Раніше ми писали, що Манчестер Юнайтед виграв Кубок Англії, здолавши Манчестер Сіті

Редактор: Олександр Волочан Читати далі