Молодший брат принцеси Діани граф Чарльз Спенсер оголосив про розлучення із дружиною Карен Спенсер. Він винайняв адвокатку Фіону Шеклтон, яка преставляла інтереси короля Чарльза під час розлучення з принцесою Діаною.

Про це Чарльз Спенсер повідомив в інтерв'ю британському таблоїду Mail on Sunday.

«Це надзвичайно сумно. Я просто хочу присвятити себе всім моїм дітям і онукам, і я бажаю Карен повного щастя в майбутньому», — сказав він.

Відео дня

Чарльз і Карен Спенсер прожили у шлюбі 13 років. І це був третій шлюб Чарльза Спенсера. Вони одружилися в червні 2011 року, майже через рік після зустріч на побаченні наосліп у Лос-Анджелесі. У шлюбі народилася донька Шарлотта Діана, яку назвали на честь принцеси Уельської. Зараз дівчинці 12 років. У Карен є дві доньки від попереднього шлюбу, а у Чарльза — шестеро дітей від попередніх двох шлюбів.

Для оформлення розлучення Чарльз Спенсер винайняв відому адвокатку Фіону Шеклтон, яка представляла короля Чарльза (тоді принца Уельського) під час розлучення з принцесою Діаною e 1996 році, пише People. Ткож вона займалася розлученням принца Ендрю із Сарою Фергюсон у 1996 році, Пола Маккарті з Хізер Міллз у 2008 році.

Королева Єлизавета зробила адвокатку довічним пером у 2010 році, нагородивши титулом баронеси Шеклтон Белгравії. Вона також є чинним членом Палати лордів у парламенті та була присутньою на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл у травні 2018 року.

Редактор: Юлія Найденко Читати далі