Автор: Анастасія Печенюк

Стримінговий сервіс Spotify почав обмежувати доступ до текстів прослуховуваних пісень для користувачів, які не мають підписки Spotify Premium.

Spotify почав тестувати платний доступ до текстів пісень з обмеженою кількістю облікових записів ще у вересні, спонукаючи безкоштовних користувачів перейти на Premium-підписку. Цього тижня оновлення охопило значну кількість користувачів, пише Android Authority.

Відео дня

Тепер користувачі, які хочуть переглядати текст пісні під час прослуховування, мають заплатити за таку можливість. Про це повідомляє екран із пропозицією підписки, який відкривається замість тексту пісні.

Spotify встановив ліміт на перегляд текстів пісень (Фото: superbuza / Reddit) Spotify встановив ліміт на перегляд текстів пісень / Фото: superbuza / Reddit

Блокування доступу до текстів пісень стало черговим обмеженням для безкоштовного рівня, які поступово роблять сервіс непридатним для використання, якщо у користувача немає Premium. Як відомо, Spotify уже обмежує безкоштовних користувачів у виборі пісень. Треки відтворюються в довільному порядку і можна пропустити не більше шести треків у плейлисті на годину.

На початку квітня стало відомо, що Spotify має намір підвищити ціни на деякі плани і розглядає можливість введення нових варіантів підписки. Spotify офіційно запустився в Україні в липні 2020 року. Відтоді вартість передплати в доларах не змінювалася. Наразі Spotify пропонує чотири види підписки в Україні: індивідуальний (4,99 долара на місяць), для студентів (2,49 долара на місяць), дуо (для двох акаунтів на місяць за 6,49 долара), сімейний (7,99 долара на місяць для шести акаунтів).

Читати далі