Петиція із закликом зробити окремий вагон для жінок і чоловіків у поїздах «Укрзалізниці» набрала 25 тис. голосів

Date:

Петиція із закликом зробити окремий вагон для жінок і чоловіків у поїздах "Укрзалізниці" набрала 25 тис. голосів

Петиція на сайті Кабінету міністрів із закликом зробити окремий вагон для жінок і чоловіків у поїздах "Укрзалізниці" набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Згідно з даними на платформі на сайті уряду, петицію було подано 15 травня і станом на 3 червня вона набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

"Просимо виділити принаймні один окремий вагон для жінок і, відповідно, окремий для чоловіків у всіх потягах АТ "Укрзалізниця", які слідують маршрутом довше 6 годин", — ідеться в тексті петиції.

Заявник також пропонує у випадку відсутності місць у змішаних вагонах реалізувати квитки в окремі вагони для осіб обох статей, а для ідентифікації статі додати фільтр "стать" під час купівлі квитка.

Очікується, що реалізація такої ініціативи дасть змогу створити безпечні та психологічно комфортні умови для перевезення пасажирів.

Як повідомлялося, 23 травня в АТ "Укрзалізниця" заявили, що розглядають можливість запуску вагонів із жіночими купе.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Штрафы за парковку в «Дії»: Украина запустила цифровую ловушку для водителей

В одном из городов Украины стартовал пилотный проект -...

Буданов сделал интересное признание на презентации книги о дерзкой операции ГУР в России

22 октября в столичном книжном магазине "Сенс" состоялась презентация...

Обзор Motorola Edge 60 Pro: смартфон, который дает больше, чем стоит

Смартфонам среднего класса все сложнее удивить пользователя. Цены растут,...