Остаточні плани контрнаступу ЗСУ ще не затвердив президент

Date:

Остаточні плани контрнаступу ЗСУ ще не затвердив президент

Остаточні плани контрнаступу Збройних сил України, включно з термінами та напрямками просування військ, ще не затверджені верховним головнокомандувачем, розповів секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов.

"У кабінеті верховного головнокомандувача – президента нашої країни ухвалюватиметься крайнє рішення щодо термінів і напрямків (контрнаступу – ІФ-У). І коли хтось починає про щось говорити, навіть із поважних інституцій на Заході, повірте: людей, які на сьогодні знають точно всі наші плани, не існує. Тому що остаточні плани ще не затверджено", – розповів Данілов в ефірі телемарафону.

За його словами, наразі опрацьовується відразу кілька варіантів контрнаступу.

"Ми маємо кілька варіантів. Вони всі перебувають у роботі. І залежно від тих обставин, які будуть на той чи інший час, ухвалюватимуться ті чи інші рішення. Не потрібно очікувати чи не очікувати (контрнаступу – ІФ-У). Ми вже довели, що ми непереможна нація, і ми обов'язково це зробимо. І завдяки нашим партнерам зокрема", – зазначив він.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

В Харькове задержан разбойник, который резал женщин

В полицию обратилась жительница Салтовского района и сообщила, что...

Ехал за продуктами и не вернулся: на Харьковщине FPV-дрон атаковал гражданского

Вражеские дроны продолжают охотиться на гражданских жителей Харьковщины. ...

ChatGPT станет “суперприложением”: OpenAI готовит масштабный апдейт

Разработчики готовят самое большое обновление ChatGPT с момента его...