Окупанти атакували вночі Київ усіма доступними ресурсами - Наєв

Більшість ракет і безпілотних літальних апаратів, якими російські окупанти атакували Київ у ніч проти вівторка, були знищені силами протиповітряної оборони, повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв:

"Цієї ночі відбувся восьмий повітряний напад на Київ із початку травня. Ворог скерував атаку з різних напрямків, використовуючи всі доступні йому ресурси, від безпілотників до крилатих ракет. Щільність вогню по столиці була максимальна, проте більшість цілей вдалося виявити та знищити завдяки багаторівневому принципу ешелонування протиповітряної оборони", — наведено слова Наєва в телеграм-каналі Об'єднаних сил у вівторок.

За його словами, у північній операційній зоні "все під повним контролем". "Командувачі угруповань військ та командири підрозділів роблять все для того, щоб унеможливити прохід ворога, як через повітряний простір, так і через сам кордон. Ми щоденно продовжуємо нарощувати оборонні позиції вздовж лінії державного кордону. Наша оборона зміцнюється щодня. Роботи з безпеки нашої держави тривають, не зупиняючись", — додав Наєв.

Як повідомлялося, близько 03:30, у вівторок, 16 травня, російські окупанти атакували Україну з північного, південного та східного напрямків 18 ракетами різних типів повітряного, морського та наземного базування, включно з аеробалістичними Х-47М2 "Кинджал", крилатими "Калібр" і ракетами наземного базування "С-400" та "Іскандер-М". Усі 18 ракет знищені силами і засобами ППО.

Крім того, в ніч на 16 травня противник атакував ударними дронами типу Shahed-136/131, а також здійснював повітряну розвідку трьома безпілотниками оперативно-тактичного рівня.