Четвер перед Великоднем, відомий як Чистий четвер, вважається особливим святом у підготовці до Воскресіння Христового. Цей день відзначається чистотою не лише в домі, але й у серцях і думках людей.

Традиційно в Чистий четвер господині печуть паски та роблять велике прибирання, очищаючи свої домівки від зайвих речей. У 2024 році особливо важливо зберігати чистоту у своїх думках і серцях, щоб протистояти темряві й злу. Привітайте своїх близьких з Чистим четвергом, нагадайте їм, що чисті думки є важливими у цей хаотичний час. Надішліть їм наші привітання, які підкреслять це важливе послання.

Відео дня

Чистий четвер 2024: привітання у віршах та прозі

***

З Чистим четвергом! Нехай цей день буде сповнений оновлення та очищення не лише у вашому домі, але й у вашій душі. Нехай вода змиє всі тривоги та печалі, а натомість принесе радість, любов та благодать. Здоров’я вам, щастя та мирного неба над головою!

***

З Чистим Четвергом вітаю,

Миру, злагоди, добра бажаю.

Хай Господь оберігає дім ваш,

Всю вашу родину.

Благословить хай кожну днину.

І Великдень дар приносить

Кожному хто щастя просить.

***

Вітаю з Чистим четвергом! Бажаю вам душевного спокою, міцного здоров’я та щастя. Нехай у вашій домівці завжди панують любов, розуміння та затишок.

***

Нехай Чистий Четвер

Очистить ваше серце.

Нехай омиє тіло і думки.

Як з відра вода на вас проллється

Благословення Боже навіки!

***

Нехай Чистий четвер змиє всі негаразди та печалі, а принесе у ваше життя радість, щастя та оновлення. Бажаю вам добра, любові, віри та надії. Нехай у вашій домівці завжди панують мир та щастя.

***

У день, що Чистим величають,

Вас сердечно вітаю.

Хай береже вас ангел світлий,

З Четвергом вас в день привітний!

***

У Чистий четвер бажаю вам очиститися від усього поганого, що накопичилося за рік. Нехай з вашого життя підуть всі біди та печалі, а натомість прийдуть радість, любов та удача. Бажаю вам миру, добра, злагоди та благоденства.

***

Всі у Чистий у четвер

Зранку і аж дотепер

Обливаються водою

Непочатою, святою,

Щоби змити всі напасті,

На здоров’я і на щастя.

Хай молитва тихо ллється

Господь нам усміхнеться!

***

У Чистий четвер бажаю тобі очищення думок, слів та вчинків. Нехай у твоєму житті буде місце лише для добра, любові та щастя.

Привітання з Чистим четвергом 2024: листівки та картинки

Чистий четвер 2024 картинки (Фото: NV) Чистий четвер 2024 картинки / Фото: NV Листівки привітання з Чистим четвергом (Фото: NV) Листівки привітання з Чистим четвергом / Фото: NV Чистий четвер 2024 листівки (Фото: NV) Чистий четвер 2024 листівки / Фото: NV Чистий четвер привітання в картинках (Фото: NV) Чистий четвер привітання в картинках / Фото: NV З Чистим четвергом поздоровлення картинки (Фото: NV) З Чистим четвергом поздоровлення картинки / Фото: NV Редактор: Альона Дука Читати далі