У четвер, 9 травня, відбувся другий півфінальний матч Ліги конференцій між Олімпіакосом та Астон Віллою.

Олімпіакос — Астон Вілла 2:0

Голи: Ель-Каабі, 10, 79

Вже на 10-й хвилині матчу нападник господарів Ель-Каабі замкнув простріл Кіні та вивів Олімпіакос вперед — 1:0.

REUTERS/Alkis Konstantinidis Фото: REUTERS/Alkis Konstantinidis

Після пропущеного голу Астон Вілла намагалась виправити ситуацію, однак всі старання гостей були марними.

Відео дня

У другому таймі англійцям також не вдалося перевернути матч з ніг на голову. На 79-й хвилині Ель-Каабі зробив дубль та гарантував Олімпіакосу вихід у фінал ЛК.

Нагадаємо, що перший матч між командами закінчився з рахунком 4:2 на користь грецької команди.

Зазначимо, що фінал Ліги конференцій відбудеться 29 травня в Афінах на стадіоні принципових суперників Олімпіакоса — АЕКа. У вирішальному матчі турніру грекам протистоятиме Фіорентина.

Раніше ми писали, що Реал і Боруссія Д зіграють у фіналі Ліги чемпіонів.

Редактор: Андрій Павлечко Читати далі