Міноборони України спільно з компанією Tetra Tech розпочинає проєкт із гуманітарного розмінування — Павлюк

Date:

Міноборони України спільно з компанією Tetra Tech розпочинає проєкт із гуманітарного розмінування - Павлюк

Міністерство оборони України спільно з компанією Tetra Tech розпочинає проєкт із гуманітарного розмінування, повідомив перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.

"Ми робимо все для очищення території України від вибухонебезпечних предметів: максимально залучаємо іноземних партнерів. Один із прикладів — співпраця з американською компанією Tetra Tech", — написав Павлюк у телеграмі у вівторок.

Він зазначив, що під час зустрічі представників Міністерства оборони України з фахівцями Tetra Tech обговорили розвиток можливостей із гуманітарного розмінування.

За словами Павлюка, компанія є основним партнером України з реалізації проєктної діяльності Державного Департаменту США, має великий досвід реалізації проєктів із розмінування у світі та допомагає Україні нарощувати можливості в цьому напрямі.

Заступник міністра уточнив, що Tetra Tech презентувала будівництво тимчасового навчального центру, де фахівці з передовим досвідом розмінування в різних країнах готуватимуть наших фахівців.

Попередньо, центр зможе готувати приблизно 500 фахівців за рік. "Це потужний крок, що значно пришвидшить процес розмінування, і одна зі складових нашого загального плану з розмінування України", — зазначив Павлюк.

Він наголосив, що унікальність проєкту полягає в можливості зосередити увагу на підготовці українських фахівців із гуманітарного розмінування. Завдяки проєкту буде створено безперервний замкнутий цикл підготовки від початкового і до максимально можливого рівня EOD-3+.

"Залучатимуться фахівці Міноборони, інших органів центральної виконавчої влади та представники операторів протимінної діяльності, які зараз працюють в Україні. Міністерство оборони України – основний стейкхолдер процесу гуманітарного розмінування та з минулого року активно співпрацює з Tetra Tech", — повідомив Павлюк.

У свою чергу віцепрезидент компанії Tetra Tech Стів Прістлі наголосив, що мета компанії — підтримувати український уряд, щоб він міг ефективно та безпечно виконувати гуманітарне розмінування, щоб українці повернулися до своїх домівок і щоб Україна почала економічно відновлюватися.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Рекрутинг в «Резерв+»: какие направления службы самые популярные

Более 110 000 заявок на различные вакансии в Силах...

Взнос в 1760 гривен: в ПФУ раскрыли способ повлиять на пенсию

В Пенсионном фонде сообщили о том, что по состоянию...

Политолог о встрече Зеленского и Трампа на саммите G7: не ожидаю больших прорывов

Президент Владимир Зеленский и американский лидер Дональд Трамп встретятся...

Убил из-за ревности: на Харьковщине мужчина зарезал своего соперника

Убил из-за ревности: к 15 годам за решеткой приговорен...